Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

День боротьби з насильством: Патрульна поліція Львівщини створила повчальний ролик. ВІДЕО

Патрульна поліція Львівської області створила повчальний відеоролик до Дня боротьби з насильством.

Автором ідеї відеоролика стала патрульна поліцейська Юлія Скульська, повідомляє патрульна поліція Львівської області.

«Будь яке насильство починається з психологічного: погроз, образ, звинувачень, імпульсивних, емоційних вибухів! Якщо люди навчаться правильно висловлювати і пояснювати свої емоції не принижуючи людську гідність — сім`ї будуть міцніші, діти щасливіші, а суспільство здоровіше!», — наголошує автор ідеї.

Ролик створено за спільної співпраці Управління патрульної поліції у Львівській області з Головним територіальним управлінням юстиції у Львівщини.

«Кожен, хто відзнявся у ньому не є випадковим учасником. Це звернення людей, які можуть допомогти, які хочуть допомогти та діти які не хочуть бачити насильства.

Головною героїнею ролика є школярка Поліна, яка втілює у своєму образі усіх дітей. Дорослі мають задуматися, яким вони хочуть бачити життя своїх дітей, який шлях вони оберуть — символічну чорну футболку (агресія, зло, ненависть) чи білу (розуміння, повага, любов)", — розповідають у патрульній поліції Львівської області.

У відеоролику до глядача звертається Тарас Грень, очільник Головного територіального управління юстиції у Львівській області, Оля Карєва координатор роботи з жінками, БО «Фонд «Горіховий дім», Віктор Баландін Виктор Баландин, психолог та спеціаліст з програм для кривдників, а також патрульна поліцейська Віра Проців.

«Я-висловлювання — форма висловлювання, коли людина говорить про свої наміри, своє бачення, свій стан і свої почуття, намагаючись не зачіпати і не звинувачувати оточуючих. Можна бути 1000 раз правим, але пояснити правильно свої почуття лише раз. Без ярликів, без погроз, без принижень. Інакше це запустить цикл насильства безповоротно — де просто пробач буде замало… Формула слів — шлях до порозуміння!», — розповідають у поліції.

Зазначається, що щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка ініційована Першим всесвітнім інститутом жіночого лідерства 1991 року. Власне тоді визначився зв'язок між насильством стосовно жінок та правами людей.

«Дати акції створюють символічний ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства стосовно жінок та дії щодо захисту прав людини, підкреслюючи, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням прав людини», — зазначається у повідомленні.


Джерело: Високий замок 26 листопада 2018


Тегинасильство щодо жінок,   насильство щодо дітей,   насильство у сім'ї

НАШІ ПРОЕКТИ

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Гендерний Моніторинг Виборів Голів та Рад ОТГ за 2015-2017 рр.

Аналітичний звіт «Гендерний моніторинг виборів голів та рад ОТГ» розкриває кількісний і якісний аналіз гендерного виміру перших виборів до ОТГ, а саме: аналіз кількісного представництва жінок і чоловіків серед кандидатів у сільські, селищні та міські ради ОТГ, тенденції участі жінок у якості кандидаток до рад та голів ОТГ, гендерний склад рад ОТГ та обраних голів ОТГ, інтерв’ю з кандидатками 60 ОТГ на голів та у склад рад ОТГ. Збірник містить висновки та рекомендації щодо посилення ролі й участі жінок у політичному житті.
 

Дослідження Громадської Думки з Питань Участі Жінок у Політичних Процесах

Дане дослідження допомагає знайти відповіді на деякі з цих запитань та демонструє, що саме з приводу політичної участі жінок думають громадяни і громадянки, та які подальші кроки потрібно здійснити для того, щоб заявлена в Конституції України стаття 24 щодо надання жінкам і чоловікам рівних прав і можливостей була реалізована.