Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Безкоштовні тренінги «Розширення підприємницьких та лідерських можливостей для жінок»: Львів (14-18.09), Київ (21-25.09)

Програма USAID «Розширення підприємницьких та лідерських можливостей для жінок» спільно з компанією «Екстра Консалтинг» проводить безкоштовне навчання для жінок-підприємниць та майбутніх підприємниць з питань розвитку бізнесу, фінансової та правової грамотності та доступу до фінансування. У вересні 2015 року навчання проводитиметься у м. Львів та Київ у співпраці з Ощадбанком.

Програма “Розширення підприємницьких та лідерських можливостей для жінок” запроваджена в Україні Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і спрямована на досягнення наступних цілей:

• підвищення фінансової грамотності жінок, зокрема розуміння ними фінансових питань у повсякденному житті, починаючи від ведення сімейного бюджету, отримання кредитів, користування банківськими картками до прийняття раціональних фінансових рішень;

• збільшення можливостей для жінок щодо започаткування та розвитку власної справи через ефективне бізнес-планування, маркетинг та доступ до фінансових послуг;

• надання підтримки жінкам у виконанні ними провідних ролей на всіх рівнях прийняття рішень та вирішення спільних проблем.

Повна навчальна програма для жінок-підприємниць та майбутніх підприємниць складається з шести тренінгів загальною тривалістю п’ять повних днів, які в вересні 2015 року відбудуться

у Львові за наступним графіком:

14.09 «Особиста ефективність та лідерство» (1 день)

15.09 «Основи правової грамотності жінок-підприємців» (0,5 дня)

15–16.09 «Фінансова грамотність для жінок-підприємців» (1,5 дня)

17.09 «Успішний початок бізнесу та бізнес-планування» (1 день)

18.09 «Доступ до фінансування» (2/3 дня)

18.09 «Збереження та примноження капіталу» (1/3 дня)

у Києві за наступним графіком:

21.09 «Особиста ефективність та лідерство» (1 день)

22.09 «Основи правової грамотності жінок-підприємців» (0,5 дня)

22–23.09 «Фінансова грамотність для жінок-підприємців» (1,5 дня)

24.09 «Успішний початок бізнесу та бізнес-планування» (1 день)

25.09 «Доступ до фінансування» (2/3 дня)

25.09 «Збереження та примноження капіталу» (1/3 дня)

Навчання є безкоштовним, учасниці забезпечуються під час навчання роздатковими матеріалами та харчуванням (кофе-брейки та обіди). Проживання та транспорт – не оплачуються. Кількість місць на кожному з семінарів обмежена – 20 учасниць. Буде проводитися відбір на основі анкетування.

Критеріями відбору є: висока мотивація та чітка мета участі в навчанні (кандидатка має чітко пояснити, яким саме бізнесом вона планує займатися чи займається, та чому саме її з числа інших кандидатів потрібно вибрати для участі у навчанні; також нею вказані власні проблеми, які вона планує вирішити за допомогою участі у обраному семінарі).

Детальну інформацію про Програму та участь у ній можна отримати на сайті компанії Екстра Консалтинг www.extra-consulting.net

Партнер Програми – ПАТ «Ощадбанк Україна». Інформаційний Партнер – фінансовий інтернет-портал FINANCE.UA

Організатор:
компанія «Екстра Консалтинг»
e-mail: office@extra-consulting.net
сайт: www.extra-consulting.net


Джерело: finance.ua 08 вересня 2015


Тегиправа жінок,   жінки у бізнесі

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.
 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.