Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Історія успіху. Міучча Прада вдихнула друге життя в сімейну справу

Кінець сімдесятих років минулого століття. На плечі міланського міма й політичної активістки Міуччі Пради лягає не надто успішний родинний бізнес. Від матері їй перейшла започаткована ще дідусем Маріо справа з пошиття шкіряних сумок.

29-літня Міучча не думала пов’язувати своє життя з модою. Та зрештою їй вдалося не лише вдихнути нове життя у бренд "Прада", а й стати одним із найзатребуваніших світових дизайнерів.

Бурхлива молодість Міуччі абсолютно не вказувала на майбутнє у фешн-індустрії. Вона вивчала політологію в Міланському університеті й отримала докторський ступінь. Хотіла стати мімом і навіть п'ять років виступала в театрі. Була членом комуністичної партії й активно боролася за права жінок. Найгірше, чим може займатись жінка, – це шити одяг та сумки, казала Міучча.

Хоча родинна справа була далекою від зацікавлень Міуччі, дизайнерка поринула в неї з головою. Уже за рік асортимент "Прада "поповнився взуттям, ще за рік – моделями жіночого одягу. Згодом "Прада" запустила свою найвідоміші лінію "Міу Міу", почала випускати спортивний одяг, парфуми та окуляри.

Міучча відмовляється від багатьох кліше у своїй професії. Загальноприйняті канони краси її не цікавлять. А колекції "Прада" змушують сумніватися, чи може таке поєднання форми і фактури узагалі бути естетичним. Та все ж важко уявити сучасну моду без довгих прямих пальто, яскравих принтів та кольорів, чобіт майже до поясу від "Прада".

Дизайнерка не обмежується випуском кількох колекцій у рік. Вона створює одяг для багатьох вистав та фільмів. Серед них – костюми для стрічки "Великий Гетсбі". Для цього Міучча відродила архіви старих колекцій. Їй важливо підтримувати починання талановитих людей. Тому вона заснувала культурний інститут, який підтримує молодих художників.

Міучча Прада допомагає самовиражитися жінкам у всьому світі. Сама ж ніколи не крутиться перед дзеркалом. Адже мода для неї – це можливість транслювати ідеї та робити жінок трохи сильнішими.
 


Джерело: Телеканал новин 24 23 лютого 2015


Тегиправа жінок,   жінки у бізнесі

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.
 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок