Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Іран: активістка Хедайя звільнена з в’язниці

В Ірані відому студентку-активістку і захисника прав жінок Бехар Хедайю звільнили після того, як вона провела понад шість років у в’язниці, каже, що її чоловік.

Чоловік Хедайї оголосив про її звільнення в соцмережі Instagram, він сказав, що не міг повірити, що вона, нарешті, вільна.

Хедайя була серед десятків активістів, представників інтелігенції та реформістських діячів, які були арештовані і засуджені до тюремного ув’язнення в ході придушення опору, який виник після суперечливого переобрання екс-президента Ірану Махмуда Ахмадінежада у 2009 році.

Вона була засуджена до семи з половиною років позбавлення волі за звинуваченнями, серед яких «підрив національної безпеки», «образа лідера» і «образа президента».

Перебуваючи у в’язниці, як повідомлялося, її засудили ще на шість місяців за написання листа з закликом до студентів продовжувати мирну боротьбу за права.

Правозахисники неодноразово закликали до її звільнення.


Джерело: Радіо Свобода 05 вересня 2016


Тегиправа жінок,   Іран

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.
 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.