Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Запрошуються неурядові організації та експертів до участі в презентації і публічному обговоренні Альтернативного звіту про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини

Запрошуються неурядові організації та експертів до участі в презентації і публічному обговоренні Альтернативного звіту про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки.

 Восени 2018 року Урядом України передано національну доповідь про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини до Комітету ООН із захисту прав дитини.

 Зі свого боку неурядові організації підготували альтернативний (тіньовий) звіт про стан дотримання положень Конвенції, робота над яким тривала протягом останніх 6 місяців. Звіт містить аналіз дотримання попередніх рекомендацій Комітету та актуальні рекомендації НУО Уряду України.

 Коаліція Права дитини в Україні та Українська Мережа за права дитини запрошують національні та міжнародні НУО, незалежних експертів з прав дитини взяти участь в презентації та публічному обговоренні альтернативного звіту, яке відбудеться 28 березня о 12.00 годині в Українському кризовому медіа-центрі (01001, Київ, вул. Хрещатик, 2).

 На заході будуть обговорені наступні питання:

  • Чому заявлені реформи не дають очікуваних результатів.
  • Виклики у сфері прав дитини.
  • Оцінка виконання попередніх рекомендацій Комітету ООН з прав дитини.

 Зареєструватися на участь та повідомити тему виступу можна за посиланням.

 Додаткову інформацію можна отримати за тел. 095 003 84 04, e-mail kseniakar88@gmail.com. Контактна особа – Ксенія Карагяур.

 З проектом альтернативного можна ознайомитись за посиланням.


Джерело: 26 березня 2019


НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Дослідження Громадської Думки з Питань Участі Жінок у Політичних Процесах

Дане дослідження допомагає знайти відповіді на деякі з цих запитань та демонструє, що саме з приводу політичної участі жінок думають громадяни і громадянки, та які подальші кроки потрібно здійснити для того, щоб заявлена в Конституції України стаття 24 щодо надання жінкам і чоловікам рівних прав і можливостей була реалізована.
 

Гендерний Моніторинг Виборів Голів та Рад ОТГ за 2015-2017 рр.

Аналітичний звіт «Гендерний моніторинг виборів голів та рад ОТГ» розкриває кількісний і якісний аналіз гендерного виміру перших виборів до ОТГ, а саме: аналіз кількісного представництва жінок і чоловіків серед кандидатів у сільські, селищні та міські ради ОТГ, тенденції участі жінок у якості кандидаток до рад та голів ОТГ, гендерний склад рад ОТГ та обраних голів ОТГ, інтерв’ю з кандидатками 60 ОТГ на голів та у склад рад ОТГ. Збірник містить висновки та рекомендації щодо посилення ролі й участі жінок у політичному житті.