Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Жіночий консорціум шукає зовнішнього тренера-консультанта з розробки Внутрішньої політики дотримання прав дитини

Всеукраїнська громадська організація "Жіночий Консорціум України" в рамках інституційного розвитку при підтримки BICE (Міжнародне католицьке дитяче бюро) , шукає тренера-консультанта з розробки Внутрішньої політики дотримання прав дитини.

Максимальна сума тендеру 550 дол. США

Тип послуги: тренінг та узагальнення матеріалів тренінгу з метою підготовки документу «Внутрішня політика дотримання прав дитини»

Послуги, які надаються консультантом:
- 2-денна сесія з обговорення Внутрішньої політики дотримання прав дитини
- Узагальнення напрацювань з тренінгу та підготовка документу Внутрішня політика дотримання прав дитини

Очікується, що під час сесії учасники обговорять бачення прав дитини та цінності, які є спільними і мають підтримуватися усіма працівницями організації. У працівниць офісу та представниць осередків буде сформоване чітке розуміння і бачення Внутрішньої політики дотримання прав дитини.

Термін надання послуги:

14 – 15 серпня 2017 року – сесія з обговорення Внутрішньої політики дотримання прав дитини
16 серпня - 10 вересня 2017 року – узагальнення матеріалів тренінгу з метою підготовки Внутрішньої політики дотримання прав дитини.

Кінцевий термін подачі документів: до 1 серпня 2017 року

Заявки прохання надсилати на адресу: olena@wcu-network.org.ua

Детальніша інформація за тел.: 066 444 05 11, Оксана

Вимоги до виконавців:
До участі у тендері запрошуються консультант/ки, тренер/ки, фасилітатор/ки, які мають досвід у сфері прав дитини та написання внутрішніх положень і процедур. Досвід з розробки Внутрішньої політики дотримання прав дитини є перевагою.

Обговорення та написання Внутрішньої політики дотримання прав дитини має бути з використанням посібника БІСЕ. 

Для участі у конкурсі потрібно надіслати:
- Резюме та супровідний лист із зазначення попереднього досвіду в фасилітації подібних сесій;
- Попередній план проведення сесії з обговорення Внутрішньої політики дотримання прав дитини;
- Цінову пропозицію (вказується однією сумою та повинна містити у собівартості збори, податки і обслуговування ФОП/СПД, проїзд і проживання в м. Київ, тощо);
- Відгуки/рекомендації про надавача послуг (бажані).
 


Джерело: 18 липня 2017


Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Дослідження Громадської Думки з Питань Участі Жінок у Політичних Процесах

Дане дослідження допомагає знайти відповіді на деякі з цих запитань та демонструє, що саме з приводу політичної участі жінок думають громадяни і громадянки, та які подальші кроки потрібно здійснити для того, щоб заявлена в Конституції України стаття 24 щодо надання жінкам і чоловікам рівних прав і можливостей була реалізована.
 

Гендерний Моніторинг Виборів Голів та Рад ОТГ за 2015-2017 рр.

Аналітичний звіт «Гендерний моніторинг виборів голів та рад ОТГ» розкриває кількісний і якісний аналіз гендерного виміру перших виборів до ОТГ, а саме: аналіз кількісного представництва жінок і чоловіків серед кандидатів у сільські, селищні та міські ради ОТГ, тенденції участі жінок у якості кандидаток до рад та голів ОТГ, гендерний склад рад ОТГ та обраних голів ОТГ, інтерв’ю з кандидатками 60 ОТГ на голів та у склад рад ОТГ. Збірник містить висновки та рекомендації щодо посилення ролі й участі жінок у політичному житті.
 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.