Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Жіночий консорціум України шукає тренерів для проведення тематичних тренінгів для НУО

Всеукраїнська громадська організація "Жіночий Консорціум України" в рамках Проекту «Зміцнення потенціалу місцевих неурядових організацій – партнерів в Україні», що впроваджується за підтримки Сейв зе чіл дрен, Україна, проводить тендер на надання тренерських послуг для тренінгів за темами:

Фінансовий менеджмент та внесення змін до законодавства для НУО - кінець березня 2018 р
Гендерне інтегрування - квітень 2018 року
Моніторинг та оцінка проектів - квітень 2018 року
Стратегічне планування - квітень 2018 року

Після відбору від тренерів очікуємо:
1. презентацію за темою тренінгу в PowerPoint, роздатки
2. По завершенні тренінгу – короткий описовий звіт

Термін подачі заявок: 27 березня 2018 року..
Вартість послуги: 3300 грн. за 1день тренінгу (загальна сума за дводенний тренінг з податками – 6600 грн. плюс витрати на харчування, дорогу і готель)
Резюме та короткий опис досвіду роботи як тренера із зазначеної теми прохання надсилати на адресу v1porovska@ukr.net
Контактна особа: Віра Поровська, 096 578 77 51
 


Джерело: 21 березня 2018


НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Гендерний Моніторинг Виборів Голів та Рад ОТГ за 2015-2017 рр.

Аналітичний звіт «Гендерний моніторинг виборів голів та рад ОТГ» розкриває кількісний і якісний аналіз гендерного виміру перших виборів до ОТГ, а саме: аналіз кількісного представництва жінок і чоловіків серед кандидатів у сільські, селищні та міські ради ОТГ, тенденції участі жінок у якості кандидаток до рад та голів ОТГ, гендерний склад рад ОТГ та обраних голів ОТГ, інтерв’ю з кандидатками 60 ОТГ на голів та у склад рад ОТГ. Збірник містить висновки та рекомендації щодо посилення ролі й участі жінок у політичному житті.
 

Дослідження Громадської Думки з Питань Участі Жінок у Політичних Процесах

Дане дослідження допомагає знайти відповіді на деякі з цих запитань та демонструє, що саме з приводу політичної участі жінок думають громадяни і громадянки, та які подальші кроки потрібно здійснити для того, щоб заявлена в Конституції України стаття 24 щодо надання жінкам і чоловікам рівних прав і можливостей була реалізована.