Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Жіночий консорціум України оголошує тендер на проведення 3-х дводенних тренінгів

Громадська організація "Всеукраїнська організація"Жіночий Консорціум України" в рамках партнерства із SCI в Україні у частині зміцнення потенціалу місцевих неурядових організацій у Східній Україні, проводить тендер на надання послуг із проведення трьох дводенних тренінгів.
 
23-24 листопада 2018 р. - Стратегії та практики зовнішньої та внутрішньої комунікації громадської організації
30 листопада – 1 грудня  2018 р. - Казкотерапія та лялькотерапія у роботі із дітьми
7-8 грудня  2018 р. -  Впровадження внутрішніх політик, в т.ч. фінансових процедур та інструкцій, у діяльність неприбуткових організацій
 
Перевага буде надаватися тренерам/ тренеркам, які мають відповідний досвід роботи та профільну академічну чи додаткову освіту і є приватними підприємцями/підприємницями.
Кінцевий термін подачі заявки: 19 листопада 2018 року.
Місце проведення : м. Святогірськ
Гонорар складає: 3960 грн. за 1день тренінгу
 
Резюме тренера/ тренерки надсилати на адресу v1porovska@ukr.net

Джерело: 07 листопада 2018


НАШІ ПРОЕКТИ

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.
 

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.