Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Незалежний консультант або дослідницька організація для проведення оцінки партнерського проекту

 Міжнародна гуманітарна організація Save the Children шукає незалежного Консультанта/ дослідницьку організацію для проведення оцінки з 4-ох проектних показників для партнерського проекту НУО "Жіночий Консорціум України" у м. Києві. Метою оцінки є збір відповідних даних, щоб оцінювати прогрес та ефективність проекту під час його впровадження та після завершення.
Дедлайн: 31.10.2017
Детальніша інформація англійською мовою за посиланням:

https://kosovo.savethechildren.net/jobs/job-details/67


Джерело: 18 жовтня 2017


Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.
 

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.
 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.