Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Покращення реабілітаційного простору в закладах соціального захисту дітей.

Покращення реабілітаційного простору в закладах соціального захисту дітей.


 Жіночий консорціум України
Дубровська Є.В., Грачова О.А., Алєксєєнко М.К

Покращення реабілітаційного простору в закладах соціального захисту дітей. Методичні матеріали для спеціалістів/ ВГО «Жіночий консорціум України»; Авт.кол. Дубровська Є.В., Грачова О.А., Алєксєєнко М.К. – К: иїв, 2009. – 39с.

Як організувати роботу в дитячому закладі, щоб він став дружнім для дитини? Як налагодити контакт між працівниками закладу та дітьми? Як допомогти дитині, постраждалій від насильства використовуючи наявні ресурси? На ці та інші питання відповість це видання.
 
Матеріал стане корисним керівникам і співробітникам, які працюють безпосередньо з дітьми в дитячих закладах (притулках, центри соціально-психологічної реабілітації дітей, тощо).
 
Він допоможе глибше зрозуміти сутність реабілітаційної роботи та покращити якість допомоги дітям, які зазнали насильства. Ми радимо вам прочитати цю збірку, підкріплюючи отриманні знання їх практичним застосуванням у повсякденній роботі.
Авторський колектив: Дубровська Є.В., Грачова О.А., Алєксєєнко М.К.

Назад до списку видань

НАШІ ПРОЕКТИ

Навчально-методичний посібник «Організація роботи з розв’язання проблеми насильства в школі»

Навчально-методичний посібник створений для поширення інформації про можливості системної тренінгової роботи з дітьми, батьками та педагогами задля подолання насильства над дітьми в школі. Посібник стане в нагоді вчителям, соціальним педагогам, психологам та іншим спеціалістам, які працюють безпосередньо з дітьми. Система тренінгів, що представлена у посібнику, випробувана в 20 пілотних школах при роботі з педагогічними колективами.
 

В допомогу українським матерям, які знаходяться на окупованій території. Порівняльний аналіз українського та російського законодавства

Українки, які мають дітей та перебувають в окупованому Криму, зіштовхнулися з низкою складнощів, серед яких невизначеність в сфері соціального захисту. Фактично тепер їх життя регулюється нормами діючого законодавства Російської Федерації, яке досить суттєво відрізняється від українського. Експерти Української Гельсінської спілки підготували порівняльну таблицю норм українського та російського законодавства, в якій можна знайти відповіді на найбільш актуальні запитання, які стосуються видів допомоги матерям. Зокрема щодо наданні відпустки по догляду за дитиною, розміру матеріальної допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами, допомоги при народженні дитини тощо.
 

Загальні висновки і рекомендації моніторингу дотримання прав дитини в приймальниках-розподільника (2013)

Загальні висновки та рекомендації за підсумками моніторингу дотримання прав дитини в приймальниках-розподільниках для дітей органів внутрішніх справ (2012-2013). Моніторинг був здійснений Коаліцією громадських організацій "Права дитини в Україні" за ініціативи Міністерства внутрішніх справ та підтримки Міжнародного фонду "Відродження" та Міжнародної організації Save the Children
 

Ґендерний моніторинг парламентських виборів 2012 року

Аналітичний звіт «Ґендерний моніторинг парламентських виборів 2012 року» розкриває ґендерну складову виборів до Верховної Ради України 2012 року, а саме ґендерний компонент передвиборчих програм партій та їх списків, медіа-компонент виборчої кампанії 2012 року, ґендерний моніторинг кандидаток-мажоритарниць, ґендерний моніторинг зустрічей кандидатів із виборцями. Збірник містить висновки та рекомендації щодо посилення ролі й участі жінок у політичному житті.