Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Покращення реабілітаційного простору в закладах соціального захисту дітей.

Покращення реабілітаційного простору в закладах соціального захисту дітей.


 Жіночий консорціум України
Дубровська Є.В., Грачова О.А., Алєксєєнко М.К

Покращення реабілітаційного простору в закладах соціального захисту дітей. Методичні матеріали для спеціалістів/ ВГО «Жіночий консорціум України»; Авт.кол. Дубровська Є.В., Грачова О.А., Алєксєєнко М.К. – К: иїв, 2009. – 39с.

Як організувати роботу в дитячому закладі, щоб він став дружнім для дитини? Як налагодити контакт між працівниками закладу та дітьми? Як допомогти дитині, постраждалій від насильства використовуючи наявні ресурси? На ці та інші питання відповість це видання.
 
Матеріал стане корисним керівникам і співробітникам, які працюють безпосередньо з дітьми в дитячих закладах (притулках, центри соціально-психологічної реабілітації дітей, тощо).
 
Він допоможе глибше зрозуміти сутність реабілітаційної роботи та покращити якість допомоги дітям, які зазнали насильства. Ми радимо вам прочитати цю збірку, підкріплюючи отриманні знання їх практичним застосуванням у повсякденній роботі.
Авторський колектив: Дубровська Є.В., Грачова О.А., Алєксєєнко М.К.

Назад до списку видань

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Гендерний Моніторинг Виборів Голів та Рад ОТГ за 2015-2017 рр.

Аналітичний звіт «Гендерний моніторинг виборів голів та рад ОТГ» розкриває кількісний і якісний аналіз гендерного виміру перших виборів до ОТГ, а саме: аналіз кількісного представництва жінок і чоловіків серед кандидатів у сільські, селищні та міські ради ОТГ, тенденції участі жінок у якості кандидаток до рад та голів ОТГ, гендерний склад рад ОТГ та обраних голів ОТГ, інтерв’ю з кандидатками 60 ОТГ на голів та у склад рад ОТГ. Збірник містить висновки та рекомендації щодо посилення ролі й участі жінок у політичному житті.
 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Дослідження Громадської Думки з Питань Участі Жінок у Політичних Процесах

Дане дослідження допомагає знайти відповіді на деякі з цих запитань та демонструє, що саме з приводу політичної участі жінок думають громадяни і громадянки, та які подальші кроки потрібно здійснити для того, щоб заявлена в Конституції України стаття 24 щодо надання жінкам і чоловікам рівних прав і можливостей була реалізована.