Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Покращення реабілітаційного простору в закладах соціального захисту дітей.

Покращення реабілітаційного простору в закладах соціального захисту дітей.


 Жіночий консорціум України
Дубровська Є.В., Грачова О.А., Алєксєєнко М.К

Покращення реабілітаційного простору в закладах соціального захисту дітей. Методичні матеріали для спеціалістів/ ВГО «Жіночий консорціум України»; Авт.кол. Дубровська Є.В., Грачова О.А., Алєксєєнко М.К. – К: иїв, 2009. – 39с.

Як організувати роботу в дитячому закладі, щоб він став дружнім для дитини? Як налагодити контакт між працівниками закладу та дітьми? Як допомогти дитині, постраждалій від насильства використовуючи наявні ресурси? На ці та інші питання відповість це видання.
 
Матеріал стане корисним керівникам і співробітникам, які працюють безпосередньо з дітьми в дитячих закладах (притулках, центри соціально-психологічної реабілітації дітей, тощо).
 
Він допоможе глибше зрозуміти сутність реабілітаційної роботи та покращити якість допомоги дітям, які зазнали насильства. Ми радимо вам прочитати цю збірку, підкріплюючи отриманні знання їх практичним застосуванням у повсякденній роботі.
Авторський колектив: Дубровська Є.В., Грачова О.А., Алєксєєнко М.К.

Назад до списку видань

НАШІ ПРОЕКТИ

Методичні рекомендації "Організація роботи з розв`язання проблеми насильства в загальноосвітньому навчальному закладі"

У методичних рекомендаціях описано підхід до подолання насильства через відповідне управління діяльністю загальноосвітнього навчального закладу, спрямоване на попередження насильства. Підхід було опрацьовано у чотирьох пілотних загальноосвітніх навчальних закладах України, співпраця з якими є продовженням багаторічної роботи Жіночого консорціуму України у напрямку попередження насильства над дітьми. Рекомендації стануть в нагоді директорам та директоркам,вчителям та вчителькам, соціальним педагогам та едагогиням, психологам та психологиням, та іншим спеціалістам та спеціалісткам, які працюють з загальноосвітніми навчальними закладами щодо попередження насильства щодо дітей.
 

Навчально-методичний посібник «Організація роботи з розв’язання проблеми насильства в школі»

Навчально-методичний посібник створений для поширення інформації про можливості системної тренінгової роботи з дітьми, батьками та педагогами задля подолання насильства над дітьми в школі. Посібник стане в нагоді вчителям, соціальним педагогам, психологам та іншим спеціалістам, які працюють безпосередньо з дітьми. Система тренінгів, що представлена у посібнику, випробувана в 20 пілотних школах при роботі з педагогічними колективами.
 

Дослідження передумов запровадження нової практики допиту опитування дитини, яка постраждала від сексуального насильства

За даними різних джерел, сексуальне насильство щодо дітей в Україні набуло тривожних масштабів. Результати опитувань дітей свідчать, що кожна п’ята дитина в Україні зазнавала різних форм сексуального насильства. У понад 80% таких випадків злочинці були знайомими для дітей людьми, у 90% випадків про насильство відносно дітей у відповідні органи ніхто не повідомляв.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".