Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Покращення реабілітаційного простору в закладах соціального захисту дітей.

Покращення реабілітаційного простору в закладах соціального захисту дітей.


 Жіночий консорціум України
Дубровська Є.В., Грачова О.А., Алєксєєнко М.К

Покращення реабілітаційного простору в закладах соціального захисту дітей. Методичні матеріали для спеціалістів/ ВГО «Жіночий консорціум України»; Авт.кол. Дубровська Є.В., Грачова О.А., Алєксєєнко М.К. – К: иїв, 2009. – 39с.

Як організувати роботу в дитячому закладі, щоб він став дружнім для дитини? Як налагодити контакт між працівниками закладу та дітьми? Як допомогти дитині, постраждалій від насильства використовуючи наявні ресурси? На ці та інші питання відповість це видання.
 
Матеріал стане корисним керівникам і співробітникам, які працюють безпосередньо з дітьми в дитячих закладах (притулках, центри соціально-психологічної реабілітації дітей, тощо).
 
Він допоможе глибше зрозуміти сутність реабілітаційної роботи та покращити якість допомоги дітям, які зазнали насильства. Ми радимо вам прочитати цю збірку, підкріплюючи отриманні знання їх практичним застосуванням у повсякденній роботі.
Авторський колектив: Дубровська Є.В., Грачова О.А., Алєксєєнко М.К.

Назад до списку видань

НАШІ ПРОЕКТИ

Загальні висновки і рекомендації моніторингу дотримання прав дитини в приймальниках-розподільника (2013)

Загальні висновки та рекомендації за підсумками моніторингу дотримання прав дитини в приймальниках-розподільниках для дітей органів внутрішніх справ (2012-2013). Моніторинг був здійснений Коаліцією громадських організацій "Права дитини в Україні" за ініціативи Міністерства внутрішніх справ та підтримки Міжнародного фонду "Відродження" та Міжнародної організації Save the Children
 

Звіт про дотримання прав дитини в Україні "Голоси Дітей"

Цей звіт є результатом роботи експертів Коаліції НУО «Права дитини в Україні» та робочої групи дітей, що зібралися для того, аби дослідити та показати стан дотримання прав дитини в Україні з точки зору самих дітей. Дослідження важливе для розуміння проблем, з якими стикаються діти у повсякденному житті, та дає рекомендації щодо змін, необхідних для кращого забезпечення прав дитини.
 

Методичні рекомендації "Організація роботи з розв`язання проблеми насильства в загальноосвітньому навчальному закладі"

У методичних рекомендаціях описано підхід до подолання насильства через відповідне управління діяльністю загальноосвітнього навчального закладу, спрямоване на попередження насильства. Підхід було опрацьовано у чотирьох пілотних загальноосвітніх навчальних закладах України, співпраця з якими є продовженням багаторічної роботи Жіночого консорціуму України у напрямку попередження насильства над дітьми. Рекомендації стануть в нагоді директорам та директоркам,вчителям та вчителькам, соціальним педагогам та едагогиням, психологам та психологиням, та іншим спеціалістам та спеціалісткам, які працюють з загальноосвітніми навчальними закладами щодо попередження насильства щодо дітей.
 

Буклет:види насильства та його попередження

Буклет для дітей шкільного віку, де описані види насильства та можливості його попередження.