Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Результати діяльності проекту «Попередження насильства в школі» та аналіз змін, що відбулися у сприйнятті проблеми за час впровадження проекту
 Жіночий консорціум України
Дубровська Є., Ясеновська М., Алєксєєнко М., Дендебера М.

Дана брошура буде цікавою освітянам та спеціалістам, які прагнуть подолати насильство в школі. Вона презентує 3-річний досвід роботи команд 5 громадських організацій, а саме Жіночий консорціум України у м. Києві та Київській області, Дитячої екологічної громадської організації «Флора» - у Кіровоградській області, Пані Всесвіт – у Вінницькій області, Коаліції молодіжних громадських організацій «Молода Черкащина» - у Черкаській області та Шведської громадської організації «Спасімо дітей».

Мета цього  дослідження була оцінити зміни, які відбулись у сприйнятті проблеми насильства дітьми та учнями після проведеної з ними роботи в рамках проекту "Попередження насильства в школі".

Підготовлено всеукраїнською громадською організацією "Жіночий консорціум України" у співпраці з Вінницькою громадською організацією "Пані Всесвіт", Кіровоградською дитячою екологічноїю громадською організацією "Флора", Коаліцією молодіжних громадських організацій "Молода Черкащина" за підтримки Save the Children Sweden та Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.

 


Назад до списку видань

НАШІ ПРОЕКТИ

Дослідження передумов запровадження нової практики допиту опитування дитини, яка постраждала від сексуального насильства

За даними різних джерел, сексуальне насильство щодо дітей в Україні набуло тривожних масштабів. Результати опитувань дітей свідчать, що кожна п’ята дитина в Україні зазнавала різних форм сексуального насильства. У понад 80% таких випадків злочинці були знайомими для дітей людьми, у 90% випадків про насильство відносно дітей у відповідні органи ніхто не повідомляв.
 

Методичні рекомендації "Організація роботи з розв`язання проблеми насильства в загальноосвітньому навчальному закладі"

У методичних рекомендаціях описано підхід до подолання насильства через відповідне управління діяльністю загальноосвітнього навчального закладу, спрямоване на попередження насильства. Підхід було опрацьовано у чотирьох пілотних загальноосвітніх навчальних закладах України, співпраця з якими є продовженням багаторічної роботи Жіночого консорціуму України у напрямку попередження насильства над дітьми. Рекомендації стануть в нагоді директорам та директоркам,вчителям та вчителькам, соціальним педагогам та едагогиням, психологам та психологиням, та іншим спеціалістам та спеціалісткам, які працюють з загальноосвітніми навчальними закладами щодо попередження насильства щодо дітей.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Навчально-методичний посібник «Організація роботи з розв’язання проблеми насильства в школі»

Навчально-методичний посібник створений для поширення інформації про можливості системної тренінгової роботи з дітьми, батьками та педагогами задля подолання насильства над дітьми в школі. Посібник стане в нагоді вчителям, соціальним педагогам, психологам та іншим спеціалістам, які працюють безпосередньо з дітьми. Система тренінгів, що представлена у посібнику, випробувана в 20 пілотних школах при роботі з педагогічними колективами.