Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Результати діяльності проекту «Попередження насильства в школі» та аналіз змін, що відбулися у сприйнятті проблеми за час впровадження проекту
 Жіночий консорціум України
Дубровська Є., Ясеновська М., Алєксєєнко М., Дендебера М.

Дана брошура буде цікавою освітянам та спеціалістам, які прагнуть подолати насильство в школі. Вона презентує 3-річний досвід роботи команд 5 громадських організацій, а саме Жіночий консорціум України у м. Києві та Київській області, Дитячої екологічної громадської організації «Флора» - у Кіровоградській області, Пані Всесвіт – у Вінницькій області, Коаліції молодіжних громадських організацій «Молода Черкащина» - у Черкаській області та Шведської громадської організації «Спасімо дітей».

Мета цього  дослідження була оцінити зміни, які відбулись у сприйнятті проблеми насильства дітьми та учнями після проведеної з ними роботи в рамках проекту "Попередження насильства в школі".

Підготовлено всеукраїнською громадською організацією "Жіночий консорціум України" у співпраці з Вінницькою громадською організацією "Пані Всесвіт", Кіровоградською дитячою екологічноїю громадською організацією "Флора", Коаліцією молодіжних громадських організацій "Молода Черкащина" за підтримки Save the Children Sweden та Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.

 


Назад до списку видань

НАШІ ПРОЕКТИ

Навчально-методичний посібник «Організація роботи з розв’язання проблеми насильства в школі»

Навчально-методичний посібник створений для поширення інформації про можливості системної тренінгової роботи з дітьми, батьками та педагогами задля подолання насильства над дітьми в школі. Посібник стане в нагоді вчителям, соціальним педагогам, психологам та іншим спеціалістам, які працюють безпосередньо з дітьми. Система тренінгів, що представлена у посібнику, випробувана в 20 пілотних школах при роботі з педагогічними колективами.
 

Загальні висновки і рекомендації моніторингу дотримання прав дитини в приймальниках-розподільника (2013)

Загальні висновки та рекомендації за підсумками моніторингу дотримання прав дитини в приймальниках-розподільниках для дітей органів внутрішніх справ (2012-2013). Моніторинг був здійснений Коаліцією громадських організацій "Права дитини в Україні" за ініціативи Міністерства внутрішніх справ та підтримки Міжнародного фонду "Відродження" та Міжнародної організації Save the Children
 

Ґендерний моніторинг парламентських виборів 2012 року

Аналітичний звіт «Ґендерний моніторинг парламентських виборів 2012 року» розкриває ґендерну складову виборів до Верховної Ради України 2012 року, а саме ґендерний компонент передвиборчих програм партій та їх списків, медіа-компонент виборчої кампанії 2012 року, ґендерний моніторинг кандидаток-мажоритарниць, ґендерний моніторинг зустрічей кандидатів із виборцями. Збірник містить висновки та рекомендації щодо посилення ролі й участі жінок у політичному житті.
 

В допомогу українським матерям, які знаходяться на окупованій території. Порівняльний аналіз українського та російського законодавства

Українки, які мають дітей та перебувають в окупованому Криму, зіштовхнулися з низкою складнощів, серед яких невизначеність в сфері соціального захисту. Фактично тепер їх життя регулюється нормами діючого законодавства Російської Федерації, яке досить суттєво відрізняється від українського. Експерти Української Гельсінської спілки підготували порівняльну таблицю норм українського та російського законодавства, в якій можна знайти відповіді на найбільш актуальні запитання, які стосуються видів допомоги матерям. Зокрема щодо наданні відпустки по догляду за дитиною, розміру матеріальної допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами, допомоги при народженні дитини тощо.