Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Результати діяльності проекту «Попередження насильства в школі» та аналіз змін, що відбулися у сприйнятті проблеми за час впровадження проекту
 Жіночий консорціум України
Дубровська Є., Ясеновська М., Алєксєєнко М., Дендебера М.

Дана брошура буде цікавою освітянам та спеціалістам, які прагнуть подолати насильство в школі. Вона презентує 3-річний досвід роботи команд 5 громадських організацій, а саме Жіночий консорціум України у м. Києві та Київській області, Дитячої екологічної громадської організації «Флора» - у Кіровоградській області, Пані Всесвіт – у Вінницькій області, Коаліції молодіжних громадських організацій «Молода Черкащина» - у Черкаській області та Шведської громадської організації «Спасімо дітей».

Мета цього  дослідження була оцінити зміни, які відбулись у сприйнятті проблеми насильства дітьми та учнями після проведеної з ними роботи в рамках проекту "Попередження насильства в школі".

Підготовлено всеукраїнською громадською організацією "Жіночий консорціум України" у співпраці з Вінницькою громадською організацією "Пані Всесвіт", Кіровоградською дитячою екологічноїю громадською організацією "Флора", Коаліцією молодіжних громадських організацій "Молода Черкащина" за підтримки Save the Children Sweden та Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.

 


Назад до списку видань

НАШІ ПРОЕКТИ

Звіт про дотримання прав дитини в Україні "Голоси Дітей"

Цей звіт є результатом роботи експертів Коаліції НУО «Права дитини в Україні» та робочої групи дітей, що зібралися для того, аби дослідити та показати стан дотримання прав дитини в Україні з точки зору самих дітей. Дослідження важливе для розуміння проблем, з якими стикаються діти у повсякденному житті, та дає рекомендації щодо змін, необхідних для кращого забезпечення прав дитини.
 

Буклет:види насильства та його попередження

Буклет для дітей шкільного віку, де описані види насильства та можливості його попередження.
 

Методичні рекомендації "Організація роботи з розв`язання проблеми насильства в загальноосвітньому навчальному закладі"

У методичних рекомендаціях описано підхід до подолання насильства через відповідне управління діяльністю загальноосвітнього навчального закладу, спрямоване на попередження насильства. Підхід було опрацьовано у чотирьох пілотних загальноосвітніх навчальних закладах України, співпраця з якими є продовженням багаторічної роботи Жіночого консорціуму України у напрямку попередження насильства над дітьми. Рекомендації стануть в нагоді директорам та директоркам,вчителям та вчителькам, соціальним педагогам та едагогиням, психологам та психологиням, та іншим спеціалістам та спеціалісткам, які працюють з загальноосвітніми навчальними закладами щодо попередження насильства щодо дітей.
 

Загальні висновки і рекомендації моніторингу дотримання прав дитини в приймальниках-розподільника (2013)

Загальні висновки та рекомендації за підсумками моніторингу дотримання прав дитини в приймальниках-розподільниках для дітей органів внутрішніх справ (2012-2013). Моніторинг був здійснений Коаліцією громадських організацій "Права дитини в Україні" за ініціативи Міністерства внутрішніх справ та підтримки Міжнародного фонду "Відродження" та Міжнародної організації Save the Children