Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Захистити дитину від педофілів: озвучено дві простих поради

Головну роль в захисті дітей від педофілів відіграє правильне виховання дитини. З огляду на, як в Україні зростає кількість злочинів на сексуальному грунті, здійснених по відношенню до дітей, батькам слід приділяти цій проблемі більше уваги.

Про це ObozTV розповів віце-президент Всеукраїнського фонду "Захист прав дітей" Олексій Лазаренко. За його словами, рецепт дуже простий: потрібно знати, чим живе дитина і навчити її принципу зони особистого комфорту.

"Я завжди даю тільки одну пораду. Треба спілкуватися зі своїми дітьми. Треба з ними розмовляти. Треба знати, чим живе ця дитина. І якщо дитина залякана, якщо навіть їй щось здалося, щось почудилося, що ця людина якось не так дивиться на неї, торкається до якихось частин тіла - ця дитина повинна розповісти своїм батькам", - пояснив Лазаренко.

Крім того, підкреслив він, батьки повинні виховати дитину так, що будь-який сторонній чоловік - чоловік чи жінка - не мають права до нього торкатися. Що є певна зона особистого комфорту або зона безпеки.

Як повідомляв OBOZREVATEL, останнім часом проблема педофілії в Україні знову стала актуальною, а випадки подібних злочинів почастішали. Так, в Солом'янському районі Києва на 12-річну дівчинку напали прямо біля школи. У Білоцерківському районі Київської області згвалтували 8-річну дитину. А на сході України поліція затримала злочинця, який зґвалтував малолітнього хлопчика.

У педофілії звинувачують навіть скандального проросійського блогера Анатолія Шарія.


Джерело: Обозреватель 05 листопада 2018


Тегиправа дитини,   педофілія,   насильство щодо дітей,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.
 

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.