Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

"Закордон давно відійшов від системи інтернатів" – Кулеба розповів про наставництво для дітей в Україні

"Закордон давно відійшов від системи інтернатів. Вони розуміють, що потрібно запобігати сирітству. Ми до цього тільки приходимо. Це культурні і ментальні зрушення". Про таке розказав уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба в ефірі "5 каналу".

"Більш як тисяча наставників вже є в Україні. Наставництво – це створення дружніх, підтримуючих стосунків для дитини, яка, на жаль, вимушена жити в інтернаті, або для дитини, яка також і з сім'ї. Дуже важливо для таких дітей знайти наставників, які б змогли поцікавитися, а чому так сталося, що маючи батьків, ця дитина проживає в інтернаті. Можливо, тій сім'ї потрібна допомога, яку, на жаль, місцеві служби та органи не надають, а тут я міг би підтримати таку сім'ю. Серед наставників є люди з бізнесу, є відомі люди", – наголосив він.


Джерело: 5 канал 04 сiчня 2019


Тегидіти-сироти,   права дитини,   інтернати,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.
 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок