Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

З початку російської агресії на Донбасі загинуло 138 дітей

Від початку російської агресії на Донбасі загинув 91 хлопчик та 47 дівчат.

Про це в Женеві у рамках 37-ї сесії Ради з Прав Людини повідомив постпред України в ООН.

"Нам, в Україні, на жаль, дуже добре знайомо, який негативний вплив мають збройні конфлікти на дітей. Відповідно до звіту Місії з моніторингу прав людини в Україні, з моменту початку російської агресії загинули 91 хлопчик та 47 дівчат. 80 дітей загинули внаслідок катастрофи літака MH17", — зазначив він.

За словами українського представника, кількість вимушених переселенців в Україні, які були змушені залишити свої домівки у постраждалих від війни регіонах, становить приблизно 1,5 мільйона, з них 230 тисяч — діти.

Крім того, за словами української делегації, боротьба становить фізичну небезпеку і загрозу для 15 тисяч дітей, що живуть уздовж лінії зіткнення, бути пораненими або вбитими шляхом прямого або ближнього обстрілу, мін або невибухлих боєприпасів.

"Різні джерела повідомляють, що діти віком до 15 років були залучені до озброєних молодіжних груп на окупованих частинах Донбасу, беручи активну участь у бойових діях як повноправні члени комбінованих військових загонів, що підтримуються Росією", — йдеться в заяві.

"Діти, які живуть поблизу "контактної лінії" на Донбасі, регулярно страждають на симптоми, що відповідають посттравматичному стресовому розладу. Ми високо цінуємо практичну допомогу ЮНІСЕФ з підготовки психологів, які працюють з дітьми, для вирішення цієї проблеми”, — наголосив постпред України в ООН.

 


Джерело: Українське радіо 07 березня 2018


Тегиправа дитини,   ООН,   Донбас,   війна,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

Дослідження Громадської Думки з Питань Участі Жінок у Політичних Процесах

Дане дослідження допомагає знайти відповіді на деякі з цих запитань та демонструє, що саме з приводу політичної участі жінок думають громадяни і громадянки, та які подальші кроки потрібно здійснити для того, щоб заявлена в Конституції України стаття 24 щодо надання жінкам і чоловікам рівних прав і можливостей була реалізована.
 

Гендерний Моніторинг Виборів Голів та Рад ОТГ за 2015-2017 рр.

Аналітичний звіт «Гендерний моніторинг виборів голів та рад ОТГ» розкриває кількісний і якісний аналіз гендерного виміру перших виборів до ОТГ, а саме: аналіз кількісного представництва жінок і чоловіків серед кандидатів у сільські, селищні та міські ради ОТГ, тенденції участі жінок у якості кандидаток до рад та голів ОТГ, гендерний склад рад ОТГ та обраних голів ОТГ, інтерв’ю з кандидатками 60 ОТГ на голів та у склад рад ОТГ. Збірник містить висновки та рекомендації щодо посилення ролі й участі жінок у політичному житті.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.