Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Вчені розповіли, чому діти повинні менше користуватися планшетами

Канадські вчені провели експеримент і з’ясували, що діти, котрі часто сидять перед екраном телевізора або планшетного комп’ютера, гірше розв’язують проблеми.

Про це пише MedikForum.

Зокрема, фахівці встановили, що малюки, які у віці двох років активно використовують гаджети, вже до трьох років демонструють ознаки уповільненого розвитку. А ті діти, які постійно розважалися електронними пристроями в три роки, до 5-річного віку помітно відставали у розвитку від своїх однолітків.

Відтак, дослідники закликають батьків маленьких дітей не спрощувати собі життя і брати участь у розвитку дитини шляхом спілкування й різного роду активних ігор, що передбачають не тільки розваги, але й навчання. Окрім того, мами й тата повинні обмежувати спілкування дитини з подібними пристроями.

Водночас, експерти погоджуються, що у певних гаджетів є високий потенціал до навчання дитини, утім батьки найчастіше використовують ці пристрої зовсім для протилежних цілей.

Відзначається, що в експерименті взяли участь 2 тис. 400 дітей віком двох, трьох і п’яти років.


Джерело: Вголос 30 сiчня 2019


Тегиправа дитини,   здоров'я дітей,   захист прав дитини,   гаджети

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Гендерний Моніторинг Виборів Голів та Рад ОТГ за 2015-2017 рр.

Аналітичний звіт «Гендерний моніторинг виборів голів та рад ОТГ» розкриває кількісний і якісний аналіз гендерного виміру перших виборів до ОТГ, а саме: аналіз кількісного представництва жінок і чоловіків серед кандидатів у сільські, селищні та міські ради ОТГ, тенденції участі жінок у якості кандидаток до рад та голів ОТГ, гендерний склад рад ОТГ та обраних голів ОТГ, інтерв’ю з кандидатками 60 ОТГ на голів та у склад рад ОТГ. Збірник містить висновки та рекомендації щодо посилення ролі й участі жінок у політичному житті.
 

Дослідження Громадської Думки з Питань Участі Жінок у Політичних Процесах

Дане дослідження допомагає знайти відповіді на деякі з цих запитань та демонструє, що саме з приводу політичної участі жінок думають громадяни і громадянки, та які подальші кроки потрібно здійснити для того, щоб заявлена в Конституції України стаття 24 щодо надання жінкам і чоловікам рівних прав і можливостей була реалізована.
 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.