Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

В Україні розпочався запис в перші класи на 2019 рік: перелік документів для прийому ІНФОГРАФІКА

З 4 квітня по 31 травня 2019 року батьки майбутніх першокласників мають подати заяву про зарахування до школи. Перед цим потрібно підготувати перелік документів.

Другий рік поспіль набір у перший клас буде проводитися не на конкурсній основі, а за територіальним принципом. Тобто діти, які проживають у мікрорайоні, закріпленому до школи, мають першочергове право на зарахування. Також право на першочергове зарахування мають рідні сестри і брати дітей, які вже навчаються в даній школі, діти працівників школи та випускники дошкільного підрозділу цієї школи. Список документів на зарахування до школи опублікували в КМДА, інформує Ukr.Media.

Перелік документів, які потрібно подати до школи:

- заяви одного з батьків дитини, копія паспорта;

- копія свідоцтва про народження дитини;

- оригінал або копія медичної довідки обов'язкового медичного профілактичного огляду;

- документ, що підтверджує місце проживання згідно з постановою Кабміну «Про затвердження порядку ведення обліку дітей шкільного віку та учнів»;

- витяг з довідки про реєстрацію тимчасово переміщених осіб для підтвердження місця проживання (тільки для біженців);

- при наявності та за бажанням одного з батьків дитини до заяви про прийом може додаватися оригінал або копія висновку про комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини або виписки з протоколу засідання психолого-медико-педагогічної консультації.

 


Джерело: ukr.media 04 квiтня 2019


Тегиправа дитини,   освіта,   захист прав дитини,   перший клас

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.
 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.