Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

В Україні розпочався запис в перші класи на 2019 рік: перелік документів для прийому ІНФОГРАФІКА

З 4 квітня по 31 травня 2019 року батьки майбутніх першокласників мають подати заяву про зарахування до школи. Перед цим потрібно підготувати перелік документів.

Другий рік поспіль набір у перший клас буде проводитися не на конкурсній основі, а за територіальним принципом. Тобто діти, які проживають у мікрорайоні, закріпленому до школи, мають першочергове право на зарахування. Також право на першочергове зарахування мають рідні сестри і брати дітей, які вже навчаються в даній школі, діти працівників школи та випускники дошкільного підрозділу цієї школи. Список документів на зарахування до школи опублікували в КМДА, інформує Ukr.Media.

Перелік документів, які потрібно подати до школи:

- заяви одного з батьків дитини, копія паспорта;

- копія свідоцтва про народження дитини;

- оригінал або копія медичної довідки обов'язкового медичного профілактичного огляду;

- документ, що підтверджує місце проживання згідно з постановою Кабміну «Про затвердження порядку ведення обліку дітей шкільного віку та учнів»;

- витяг з довідки про реєстрацію тимчасово переміщених осіб для підтвердження місця проживання (тільки для біженців);

- при наявності та за бажанням одного з батьків дитини до заяви про прийом може додаватися оригінал або копія висновку про комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини або виписки з протоколу засідання психолого-медико-педагогічної консультації.

 


Джерело: ukr.media 04 квiтня 2019


Тегиправа дитини,   освіта,   захист прав дитини,   перший клас

НАШІ ПРОЕКТИ

Гендерний Моніторинг Виборів Голів та Рад ОТГ за 2015-2017 рр.

Аналітичний звіт «Гендерний моніторинг виборів голів та рад ОТГ» розкриває кількісний і якісний аналіз гендерного виміру перших виборів до ОТГ, а саме: аналіз кількісного представництва жінок і чоловіків серед кандидатів у сільські, селищні та міські ради ОТГ, тенденції участі жінок у якості кандидаток до рад та голів ОТГ, гендерний склад рад ОТГ та обраних голів ОТГ, інтерв’ю з кандидатками 60 ОТГ на голів та у склад рад ОТГ. Збірник містить висновки та рекомендації щодо посилення ролі й участі жінок у політичному житті.
 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Дослідження Громадської Думки з Питань Участі Жінок у Політичних Процесах

Дане дослідження допомагає знайти відповіді на деякі з цих запитань та демонструє, що саме з приводу політичної участі жінок думають громадяни і громадянки, та які подальші кроки потрібно здійснити для того, щоб заявлена в Конституції України стаття 24 щодо надання жінкам і чоловікам рівних прав і можливостей була реалізована.