Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

В Одесі побільшає дитячих садків

На черговій сесії Одеської міської ради ухвалено рішення про створення чотирьох дитячих садків. Розташовуватимуться вони у «спальних районах». Зокрема, приміщення колишнього дитячого садка №232 з 1996 року орендував приватний навчально-виховний комплекс «Неугомон». Однак приватна установа використовувала не всі приміщення дитячого садка, а ремонтні роботи практично не проводилися.

Тепер договір оренди розірвуть, приміщення потребує капітального ремонту. Створення Одеського дошкільного навчального закладу №232 дасть змогу після капітального ремонту відкрити 12 груп і забезпечити місцями майже 300 дітей. Схвалено і проект про створення дитячого садка №2. Тут зможуть забезпечити місцями майже 100 дітей. Також ухвалено рішення про створення Одеського дошкільного навчального закладу «Ясла-садок» №190, розрахованого на шість груп (120 дітей).

Ще один дошкільний навчальний заклад «Ясла-садок» №85 розраховано на 80 дітей, інформує наш одеський кореспондент В’ячеслав ВОРОНКОВ.


Джерело: Голос України 03 листопада 2014


Тегизахист прав дітей,   права дітей,   дошкільне виховання

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.
 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок