Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

В Італії заборонили ходити в школу дітям без обов`язкового набору щеплень

Згідно з новим законом, італійським дітям заборонили ходити в школу, якщо вони не мають обов'язкового набору щеплень від вітряної віспи, поліомієліту, кору, епідемічного паротиту та краснухи. Про це повідомляє ВВС.

Батьків можуть оштрафувати на суму до 500 євро, якщо їхні діти не пройдуть обов'язковий курс імунізації.

Діти у віці до шести років будуть виключені з ясел і дитячих садів без доказів вакцинації відповідно до нових правил.

Новий закон з'явився на тлі зростання числа випадків кору, але італійські чиновники кажуть, що рівень вакцинації покращився з моменту його введення.

Згідно з так званим італійським законом Лоренціна, названим на честь колишнього міністра охорони здоров'я, який його ввів, діти повинні пройти низку обов'язкових щеплень перед відвідуванням школи. Вони включають щеплення від вітряної віспи, поліомієліту, кору, епідемічного паротиту та краснухи.

Нагадаємо, влада Італії вирішила зробити обов’язковими щеплення від 12 найбільш поширених хвороб для дітей дошкільного віку.


Джерело: УНН 13 березня 2019


Тегиправа дитини,   щеплення,   здоров'я дітей,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Дослідження Громадської Думки з Питань Участі Жінок у Політичних Процесах

Дане дослідження допомагає знайти відповіді на деякі з цих запитань та демонструє, що саме з приводу політичної участі жінок думають громадяни і громадянки, та які подальші кроки потрібно здійснити для того, щоб заявлена в Конституції України стаття 24 щодо надання жінкам і чоловікам рівних прав і можливостей була реалізована.
 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Гендерний Моніторинг Виборів Голів та Рад ОТГ за 2015-2017 рр.

Аналітичний звіт «Гендерний моніторинг виборів голів та рад ОТГ» розкриває кількісний і якісний аналіз гендерного виміру перших виборів до ОТГ, а саме: аналіз кількісного представництва жінок і чоловіків серед кандидатів у сільські, селищні та міські ради ОТГ, тенденції участі жінок у якості кандидаток до рад та голів ОТГ, гендерний склад рад ОТГ та обраних голів ОТГ, інтерв’ю з кандидатками 60 ОТГ на голів та у склад рад ОТГ. Збірник містить висновки та рекомендації щодо посилення ролі й участі жінок у політичному житті.