Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Усиновлення по-новому. Із осені потенційних батьків зобов’яжуть проходити спеціальні навчання

Нещодавно Кабмін прийняв постанову, якою вніс зміни до порядку всиновлення дітей-сиріт та нагляду за дотриманням їхніх прав. Згідно з ними люди, що є кандидатами на всиновлення, зобов’язані проходити спеціальний курс підготовки з виховання дітей-сиріт. Такі зміни вступлять у дію з 20 жовтня.

«Потенційні кандидати в усиновлювачі повинні пройти навчання, щоб в подальшому розраховувати власні сили та бути свідомими у своєму виборі Це дозволить попередити таке явище як позбавлення прав батьків-усиновлювачів та не допустити подвійної психологічної травми для дітей», – розповів начальник Служби у справах дітей Львівської ОДА Володимир Лис.

За його словами, наразі Мінсоцполітики розробляє такий навчальний курс. Втім після того, як кандидати на усиновлення пройдуть такий курс, вони отримуватимуть відповідні сертифікати.

Водночас такі навчання не потрібно буде проходити усиновителям, які є родичами дитини, її опікунами, піклувальниками, прийомними батьками, батьками-вихователями.


Джерело: Львівський портал 01 серпня 2019


Тегидіти-сироти,   усиновлення,   права дитини,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.
 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.