Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Україна та США обговорили питання міждержавного усиновлення

В Мінсоцполітики відбулася зустріч з питань міждержавного усиновлення з представниками Офісу з прав дитини Державного департаменту Сполучених Штатів Америки – регіональним офіцером з усиновлення Александрою Кантоун, регіональним юридичним радником Ла Тіною Марш, юридичним радником Метью Хакеллом за участі Генерального консула США Джона Балларда, віце-консула Наталі Морін.

Про це повідомляє пресслужба Мінсоцполітики.

Заступник Міністра соціальної політики України Олег Коваль наголосив на необхідності посилення контролю за дотриманням прав усиновлених дітей, які проживають за межами України, оперативного реагування на виявлені факти порушення їхніх прав.

Під час заходу сторони обговорили питання співробітництва України та США у сфері міждержавного усиновлення, оздоровлення та захисту прав дітей, можливого приєднання України до Конвенції про захист дітей та співробітництво з питань міждержавного усиновлення – Гаазької конвенції.

Учасники зустрічі домовилися провести додаткові консультації за участі експертів Офісу з прав дитини Державного департаменту Сполучених Штатів Америки з проблемних питань міждержавного усиновлення, оздоровлення, удосконалення механізмів одержання інформації про дотримання прав дітей, реагування на випадки порушень, удосконалення нормативно-правової бази з цих питань.

Нагадаємо, у парламентському комітеті з питань гуманітарної та інформаційної політики анонсували створення робочих груп для напрацювання законодавства у сфері усиновлення.


Джерело: zik.ua 13 листопада 2019


Тегиусиновлення,   права дитини,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.
 

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.
 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.