Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

У світі кожну сьому хвилину внаслідок насильства гине дитина - ЮНІСЕФ

Сотні мільйонів дітей та неповнолітніх у різних країнах світу щороку стають жертвами фізичного чи сексуального насильства або психічної агресії.

Про це йдеться в оприлюдненій у середу, 1 листопада, доповіді Дитячого фонду Організації Об'єднаних Націй, інформує DW.

"Експерти організації підрахували, що кожну сьому хвилину в світі гине дитина внаслідок скоєного проти неї насильства. Так само близько 300 мільйонів дітей у віці від двох до чотирьох років змушені переносити тілесні покарання або психічну агресію від батьків чи інших осіб, наділених правом виховання. Крім того, близько 15 мільйонів дівчат у віці від 15 до 19 років стали жертвами згвалтувань або їх змушували до інших сексуальних дій", - йдеться у повідомленні.

Для протидії таким явищам ЮНІСЕФ вимагає від країн створити національні плани для подолання насильства проти дітей. Одним із кроків має стати створення консультативних служб для дітей та підлітків. Так само батьків слід навчати виховувати своїх дітей без застосування насильства.


Джерело: УКРІНФОРМ 02 листопада 2017


ТегиЮНІСЕФ,   права дитини,   насильство щодо дітей,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.
 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.