Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

У свідоцтві про народження кожної п’ятої дитини в країні не вказується батько

У свідоцтві про народження кожної п’ятої дитини в країні не вказується батько.

Про це повідомив міністр юстиції Павло Петренко, інформує прес-служба відомства.

«Під час реєстрації новонароджених дітей у 20 відсотках випадків матері не вказують батьків. Фактично кожна п’ята дитина в країні – без батька», - зазначив Петренко.

За його словами, нині близько 3 мільйонів українських дітей живуть у неповних сім’ях, 550 тисяч із них є фактично жертвами економічного насилля з боку одного з батьків, який забув про цих дітей.

Також міністр нагадав про започаткування національного проекту #ЧужихДітейНеБуває, в рамках якого ухвалено низку законів.

Петренко зазначив, що завдяки нормам цих законів 550 тисяч дітей, які потерпали від несплати аліментів, отримали 4,6 млрд грн заборгованих коштів.


Джерело: УКРІНФОРМ 05 березня 2019


Тегиправа дитини,   батьківство,   свідоцтво про народження,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.
 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.