Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

У пострадянських країнах ліквідовують інтернати: Кулеба розповів чому

В ефірі "5 каналу" в програмі "Час. Підсумки дня" уповноважений Президента із прав дитини Микола Кулеба розповів, що у пострадянських країнах поступово ліквідують інтернати, створюють центри реабілітації, забезпечують альтернативний догляд за дітьми-сиротами

"Я їздив дивився по різним країнам і навіть Румунія, Молдова вже зменшили на 80% кількість дітей в інтернатних закладах. 100 тис дітей було в інтеранатних закладах в Румунії раніше, зараз – 20 тис. дітей. Пострадянські країни – Польща, Болгарія, де президент півтора року назад доповів, що закрили останній дитячий будинок для дітей з інвалідністю і сформували нові альтернативні послуги", - розповів Кулеба.

"Для нас міжнародні партнери не тільки приклад, а й фінансова допомога. В пострадянських країнах, які зробили цю реформу, десь на 70-80% за рахунок Європейського союзу, де саме на створення альтернативного догляду, центрів реабілітації і так далі. Тобто ми говоримо, що має бути збудована інфраструктура також, тому нам потрібна ця допомога, але спершу ми маємо визначити що і де нам потрібно зробити, кого навчити, кого перевчити. Бо постає питання, ті десятки тисяч персоналу, який працює сьогодні в інтернат них закладах, їх що звільнити, їх потрібно перенавчити, запропонувати", - додав він.

 


Джерело: 5 канал 27 вересня 2017


Тегидіти-сироти,   усиновлення,   права дитини,   інтернати,   захист прав дитини,   сімейні форми фиховання

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.
 

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.
 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.