Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

У Сирії півмільйона дітей живуть в умовах блокади - ЮНІСЕФ

У Сирії за останній рік кількість дітей, які живуть в умовах блокади подвоїлась та становить 500 тисяч. Про це йдеться в звіті дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ.

«Для мільйонів людей в Сирії життя перетворилося на нескінченний жах - особливо для сотень тисяч дітей, що живуть там в умовах блокади. Дітей вбивають і ранять, вони бояться йти в школу або навіть грати, виживаючи в умовах нестачі їжі та медичної допомоги », - розповів Ентоні Лейк, глава фонду.

За оцінками ЮНІСЕФ, лише в східному Алеппо знаходяться 100 тис. дітей. В умовах дефіциту безпечного простору діти змушені грати, вчитися і отримувати медичну допомогу в підвалах будинків, шкіл і лікарень.

Відзначаючи, що наближається шоста річниця початку конфлікту в Сирії, ЮНІСЕФ знову закликає учасників бойових дій припинити облогу міст.

Нагадаємо, у контрольованій повстанцями східній частині сирійського міста Алеппо після кількох днів авіаударів зруйновані всі лікарні.

«Руйнування інфраструктури такі, що жителі міста, включаючи старих і дітей, позбавлені можливості отримувати елементарне медичне обслуговування. Фактично, їх залишили вмирати», - повідомляє представник міської влади.

«Сирійський центр моніторингу за дотриманням прав людини» зазначила, що в неокупованій частині міста є кілька працюючих медустанов, проте дістатися до них неможливо через постійні обстріли.


Джерело: УНІАН 28 листопада 2016


ТегиЮНІСЕФ,   права дитини,   насильство щодо дітей,   Сирія,   захист прав дитини

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.
 

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.
 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.