Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

У США дітям дозволили продавати лимонад на вулиці без ліцензії

Діти, що живуть в штаті Юта, більше не будуть турбуватися про те, що поліція прикриє їх прилавки з лимонадом. Згідно з новим законом, неповнолітнім, який відкрив бізнес, не потрібна ліцензія або дозвіл

Про це повідомляє Life.

У США було занадто багато сутичок між правоохоронцями і дітьми. Так, поліція Овертон, штат Техас, відсторонила двох дітей у віці семи і восьми років від продажу лимонаду, оскільки у них не було на те офіційного дозволу.

Таких прикладів на території Америки було безліч. Саме вони надихнули законодавців Юти на звільнення маленьких підприємців від податків і ліцензій.

Закон SB 81 є продовженням заходів, згідно з якою ларьки з лимонадом можуть встановлюватися без дозволу держави

Закон SB 81 стосується також і дорослих. Він забороняє місцеві ліцензії і високі збори за домашній бізнес, який широко практикується в штаті. За підрахунками місцевої влади, цей законопроект допоможе заощадити домашньому бізнесу штату до 720 000 доларів на рік.

Незважаючи на зміни в цій сфері, багато інших суворих законів про ліцензування залишаються в силі.


Джерело: depo.ua 21 квiтня 2017


Тегиправа дитини,   США

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Гендерний Моніторинг Виборів Голів та Рад ОТГ за 2015-2017 рр.

Аналітичний звіт «Гендерний моніторинг виборів голів та рад ОТГ» розкриває кількісний і якісний аналіз гендерного виміру перших виборів до ОТГ, а саме: аналіз кількісного представництва жінок і чоловіків серед кандидатів у сільські, селищні та міські ради ОТГ, тенденції участі жінок у якості кандидаток до рад та голів ОТГ, гендерний склад рад ОТГ та обраних голів ОТГ, інтерв’ю з кандидатками 60 ОТГ на голів та у склад рад ОТГ. Збірник містить висновки та рекомендації щодо посилення ролі й участі жінок у політичному житті.
 

Дослідження Громадської Думки з Питань Участі Жінок у Політичних Процесах

Дане дослідження допомагає знайти відповіді на деякі з цих запитань та демонструє, що саме з приводу політичної участі жінок думають громадяни і громадянки, та які подальші кроки потрібно здійснити для того, щоб заявлена в Конституції України стаття 24 щодо надання жінкам і чоловікам рівних прав і можливостей була реалізована.
 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок