Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

У Печерському районі дітям-сиротам придбали шкільну форму

У 2014 – 2015 навчальному році 45 учнів загальноосвітніх навчальних закладів Печерського району із числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей із малозабезпечених родин отримали безкоштовну шкільну форму за рахунок загального фонду (бюджету) на суму 25 875 грн, повідомили в Печерській РДА.

«Наша країна переживає складні часи. Минула влада, крім руїн, не залишила після себе нічого і ми повинні фактично починати «з нуля». Перед нами виникають багато важливих завдань та роботи. Але ми не маємо права забувати про сиріт або дітей, які позбавленні батьківського піклування», - відзначив Сергій Мартинчук, керівник Печерського району.


Джерело: Хрещатик 03 вересня 2014


Тегиправа дітей,   діти-сироти,   шкільна форма

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.
 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок