Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

У Кропивницькому усиновлювачі об’єднались в ГО "Відповідальне батьківство"

В обласному центрі на обліку міського управління з питань захисту прав дітей перебуває 369 дітей

Про це під час презентації проекту "Діти, народжені серцем" повідомила начальниця управління з питань захисту прав дітей Тетяна Тимоховська, передає Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу міської ради.

За словами Тетяни Тимоховської, нині на обліку управління з питань захисту прав дітей перебуває 369 дітей, 89% із них влаштовані до таких сімейних форм виховання, як прийомна сім’я, дитячий будинок сімейного типу, опіка (піклування). "У Кропивницькому функціонує три будинки сімейного типу, в яких виховується 25 дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, - повідомила посадовиця. - Також у нашому місті є 27 прийомних сімей, у яких виховується 39 дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування".

Голова громадської організації "Відповідальне батьківство" Юлія Холодовська презентувала соціальний ролик, головними героями якого стали діти, які дуже бажають мати родину. Вона також розповіла, що у Кропивницькому усиновлювачі об’єднались у громадську організацію "Відповідальне батьківство", де вони разом навчаються бути прийомними батьками, діляться досвідом.

Організація створена для тих, хто задумується, щоб взяти на виховання дитину, розвіяти міфи, які існують навколо усиновлення.

Нагадаємо, що проект "Діти, народжені серцем" спрямований на подолання сирітства.


Джерело: depo.ua 24 липня 2019


Тегидіти-сироти,   усиновлення,   права дитини,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.
 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.