Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Третина підлітків в Україні стали жертвами буллінга в мережі

Третина підлітків в Україні зізнаються, що стали жертвами цькування в інтернеті. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на "Радіо Свобода".

Повідомляється, що третина підлітків в Україні стали жертвами буллінга і велика частина з них через це пропускала заняття.

"В Україні 29% опитаних підлітків були жертвами онлайн-булінгу, а 16% були змушені пропускати через це шкільні заняття", - йдеться у звіті за результатами опитування Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).

Відзначимо, що майже 59% опитаних зізналися, що вони знають про наявність онлайн-груп школярів, де діти обмінюються інформацією про своїх однолітків з метою цькування.

В опитуванні взяли участь понад 170 тисяч молодих людей у віці від 13 до 24 років з 30 країн, зокрема України. При цьому третина молодих людей у 30 країнах світу заявили, що стають жертвами онлайн-буллінга, а кожен п'ятий молодий чоловік змушений був пропускати заняття в школі з-за кібербулінгу і насильства.

Нагадаємо, 19 січня в Україні набув чинності закон №2657-VIII про протидію буллингу. Згідно з текстом закону, буллингом вважатимуться дії учасників освітнього процесу, які полягають в психологічному, фізичному, економічному, сексуальне насильство, в тому числі із застосуванням засобів електронних комунікацій, які вчиняються стосовно малолітньої або неповнолітньої особи або такою особою щодо інших учасників освітнього процесу, внаслідок чого могла бути чи була завдана шкода психічному або фізичному здоров'ю потерпілого.


Джерело: РБК-Україна 05 вересня 2019


Тегиправа дитини,   захист прав дитини,   булінг

НАШІ ПРОЕКТИ

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.
 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.