Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Трамп збирається позбавити освіти дітей мігрантів

На початку літа адміністрація Дональда Трампа повідомила, що обмежить або взагалі скасує юридичну допомогу, а також право на освіту та відпочинок для дітей-мігрантів, які перебувають в урядових притулках США. Як пише The New York Times, уряд звинувачує у всьому “кризу на кордоні”, через яку він, власне, змушений обмежити фінансування шелтерів, де живуть діти.

Адвокати з прав мігрантів різко засудили рішення адміністрації президента США. Начальник одного з великих центрів для утримання неповнолітніх заявив, що не буде забороняти навчатись та займатися спортом дітям, які змушені були тікати із рідних країн від насильства і злиднів. В подібних центрах дітей навчають англійській мові, математиці та іншим дисциплінам, також учні хоча б раз на день можуть грати у футбол на спеціалізованих майданчиках.

Наразі близько 13 тисяч дітей мігрантів проживають у більше ніж сотні шелтерів, розташованих по всій країні. Частина з них - підлітки, що перетнули кордон самі, частина - маленькі діти, котрих забрали у батьків. Вилучення дітей у мігрантів було частиною політики “нульової терпимості”, котру в першій половині 2018 року оголосив Дональд Трамп. В травні-червні більше 2 тисяч малюків та підлітків забрали в заарештованих на кордоні батьків і відправили в притулки. Практика розділення сімей викликала хвилю обурення в США, тож президент був змушений скасувати її.

Нагадуємо також, що з січня 2019 року Трамп вкотре посилив антиміграційні міри в своїй адміністрації і не відмовляється від планів побудувати стіну на кордоні США та Мексики.

 


Джерело: Обозреватель 19 червня 2019


Тегиправа дитини,   США,   захист прав дитини,   діти-мігранти

НАШІ ПРОЕКТИ

Гендерний Моніторинг Виборів Голів та Рад ОТГ за 2015-2017 рр.

Аналітичний звіт «Гендерний моніторинг виборів голів та рад ОТГ» розкриває кількісний і якісний аналіз гендерного виміру перших виборів до ОТГ, а саме: аналіз кількісного представництва жінок і чоловіків серед кандидатів у сільські, селищні та міські ради ОТГ, тенденції участі жінок у якості кандидаток до рад та голів ОТГ, гендерний склад рад ОТГ та обраних голів ОТГ, інтерв’ю з кандидатками 60 ОТГ на голів та у склад рад ОТГ. Збірник містить висновки та рекомендації щодо посилення ролі й участі жінок у політичному житті.
 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Дослідження Громадської Думки з Питань Участі Жінок у Політичних Процесах

Дане дослідження допомагає знайти відповіді на деякі з цих запитань та демонструє, що саме з приводу політичної участі жінок думають громадяни і громадянки, та які подальші кроки потрібно здійснити для того, щоб заявлена в Конституції України стаття 24 щодо надання жінкам і чоловікам рівних прав і можливостей була реалізована.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок