Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Страшні тенденції в моді: китайські підлітки захопилися вишиванням на тілі

Китайські ЗМІ закликають батьків звернути увагу на нову моду, що набирає популярності у підлітків, - вишивати нитками на шкірі і демонструвати результат в соцмережах.

Підлітки масово проколюють верхні шари шкіри, причому найчастіше обмежуються не тільки долонями і ступнями, де шкіра не така чутлива, роблячи візерунки і на інших частинах тіла, включаючи обличчя.

Моду на вишивання на шкірі породила в Китаї хвиля популярності на заборонений в країні японський комікс- манга і однойменний аніме-серіал Tokyo Ghoul. Відзначається, що така форма творчості може привести до занесення вірусної інфекції і навіть зараження крові.

 


Джерело: vectornews.net 26 червня 2017


Тегипідлітки,   права дитини,   Китай,   мода,   захист прав дитини

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.
 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.