Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Сон до опівночі покращує поведінку підлітків

Якщо підлітки вирушатимуть спати до опівночі, у них покращиться поведінка і вони стануть більш відповідальними. Дослідники з Університету Кюсю (Японія) з'ясували, що раннє укладання в ліжко робить тинейджерів менш імпульсивними - а це означає, що вони рідше скоюють злочини, майже не прогулюють школу і добре складають іспити, повідомляє видання Daily Telegraph.

Якщо ж сон підлітка починається далеко за північ, порушуються біологічні ритми організму, що спричиняє за собою проблеми в поведінці. Як правило, любителі пізньої ночі витрачають більше часу на перегляд ТБ і рідко відвідують додаткові заняття в школі. Щоб дитина раніше лягала спати, на думку вчених, їй слід або брати участь після уроків у позашкільних заходах, або регулярно займатися спортом.

До речі, встановлено, що діти, які погано висипаються, мають більший індекс маси тіла, ніж ті, хто спить багато. Однак школярі, які сплять протягом тижня по вісім годин на добу і компенсують недосип у вихідні, значно рідше мають надлишкову вагу або страждають на ожиріння.

У середньому діти сплять довше по вихідних і святах, ніж у будні дні, але школярі з надлишковою вагою встають по суботах і неділях настільки ж рано, як і серед тижня. Товстуни також витрачають більше часу на виконання домашніх завдань і перегляд ТБ порівняно з однолітками нормальної комплекції.


Джерело: neboley.com.ua 11 квiтня 2012


Тегипідлітки,   сон,   підліткова агресія

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.
 

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.