Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Соціальні послуги для дітей та сімей, які розвинуті на Дніпропетровщині, заслуговують на розповсюдження в кожному регіоні країни – Кулеба

Уповноважений Президента України з прав дитини здійснив робочу поїздку до Дніпропетровської області. З представниками обласної служби у справах дітей, департаментів соціального захисту населення, освіти і науки, охорони здоров’я облдержадміністрації та обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Микола Кулеба обговорив стан впровадження Національної стратегії реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017–2026 роки на Дніпропетровщині.

Також, в рамках поїздки, М.Кулеба разом з завідуючою відділу забезпечення діяльності Уповноваженого Президента України з прав дитини Оленою Ремень та керівником Національного офісу з реформи деінституалізації Маріанною Онуфрик відвідали Центр соціальної підтримки дітей та сімей «Добре вдома».

«Центр, який ми відвідали - модель новітнього закладу, який надає комплексні послуги на рівні громади. Унікальність закладу полягає в тому, що він функціонує на умовах співфінансування – між районною владою та об’єднаною територіальною громадою. В перспективі такі центри мають з’явитись і в інших територіальних громадах та будуть надавати послуги раннього і екстреного втручання, соціального гуртожитку та ін.» - наголосив Микола Кулеба.

Наприкінці поїздки Уповноважений завітав у Малий груповий будинок - заклад альтернативного догляду, де поспілкувався з вихователями та 12 дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування, серед яких є діти з особливими потребами.

«У березні, під час розгляду питання реформування інтернатної системи на Національній Раді реформ, Президент наголосив, що необхідно вжити всіх заходів, щоб кожна дитина-сирота не жила в інституції, а мала сім’ю, або проживала в умовах, наближених до сімейних. Саме такими умовами і є Малий груповий будинок» - підкреслив Микола Кулеба.

Він позитивно оцінив роботу центру «Добре вдома» та Малого групового будинку та висловив переконання, що він має бути поширений у всіх областях України.

 


Джерело: president.gov.ua 12 вересня 2017


Тегиправа дитини,   захист прав дитини

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Методичні рекомендації "Організація роботи з розв`язання проблеми насильства в загальноосвітньому навчальному закладі"

У методичних рекомендаціях описано підхід до подолання насильства через відповідне управління діяльністю загальноосвітнього навчального закладу, спрямоване на попередження насильства. Підхід було опрацьовано у чотирьох пілотних загальноосвітніх навчальних закладах України, співпраця з якими є продовженням багаторічної роботи Жіночого консорціуму України у напрямку попередження насильства над дітьми. Рекомендації стануть в нагоді директорам та директоркам,вчителям та вчителькам, соціальним педагогам та едагогиням, психологам та психологиням, та іншим спеціалістам та спеціалісткам, які працюють з загальноосвітніми навчальними закладами щодо попередження насильства щодо дітей.
 

Звіт про дотримання прав дитини в Україні "Голоси Дітей"

Цей звіт є результатом роботи експертів Коаліції НУО «Права дитини в Україні» та робочої групи дітей, що зібралися для того, аби дослідити та показати стан дотримання прав дитини в Україні з точки зору самих дітей. Дослідження важливе для розуміння проблем, з якими стикаються діти у повсякденному житті, та дає рекомендації щодо змін, необхідних для кращого забезпечення прав дитини.
 

Загальні висновки і рекомендації моніторингу дотримання прав дитини в приймальниках-розподільника (2013)

Загальні висновки та рекомендації за підсумками моніторингу дотримання прав дитини в приймальниках-розподільниках для дітей органів внутрішніх справ (2012-2013). Моніторинг був здійснений Коаліцією громадських організацій "Права дитини в Україні" за ініціативи Міністерства внутрішніх справ та підтримки Міжнародного фонду "Відродження" та Міжнародної організації Save the Children
 

Буклет:види насильства та його попередження

Буклет для дітей шкільного віку, де описані види насильства та можливості його попередження.