Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Сімейна освіта стала доступною всім

З 1 вересня кожен школяр в Україні зможе навчатися вдома.

Щоб перейти на сімейну освіту потрібно написати заяву і принести її в школу за місцем реєстрації. Відповідне нововведення запровадило Міністерство освіти. Нині в Україні 54 тис. дітей, які навчаються вдома, повідомляє "Сніданок з 1+1".

"За новим законодавством, індивідуальною вважається сімейна освіта, екстернат і педагогічний патронаж, - каже державний експерт Директорату дошкільної і шкільної освіти МОН Олена Ліннік. - Педагогічний патронаж передбачає супровід педагога від школи – це тільки консультації і оцінювання. Сімейна освіта і екстернат дуже схожі між собою, але різниця в тому, що на сімейну освіту мають право всі, а екстернат – це виключний перелік осіб".

Заяви на сімейну освіту почнуть приймати з 1 вересня. Тоді ж і запрацює відповідне положення. Викладачі повинні провести з дитиною та батьками консультації та допомогти скласти навчальний план. Оцінювати здобуті знання будуть в кінці семестру.

6 червня в Україні офіційно з'явилася "передвища освіта". Стосується студентів, батьків, освітян, роботодавців і враховує інтереси мільйонів українців.


Джерело: gazeta.ua 26 червня 2019


Тегиправа дитини,   освіта,   захист прав дитини,   сімейна освіта

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Гендерний Моніторинг Виборів Голів та Рад ОТГ за 2015-2017 рр.

Аналітичний звіт «Гендерний моніторинг виборів голів та рад ОТГ» розкриває кількісний і якісний аналіз гендерного виміру перших виборів до ОТГ, а саме: аналіз кількісного представництва жінок і чоловіків серед кандидатів у сільські, селищні та міські ради ОТГ, тенденції участі жінок у якості кандидаток до рад та голів ОТГ, гендерний склад рад ОТГ та обраних голів ОТГ, інтерв’ю з кандидатками 60 ОТГ на голів та у склад рад ОТГ. Збірник містить висновки та рекомендації щодо посилення ролі й участі жінок у політичному житті.
 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Дослідження Громадської Думки з Питань Участі Жінок у Політичних Процесах

Дане дослідження допомагає знайти відповіді на деякі з цих запитань та демонструє, що саме з приводу політичної участі жінок думають громадяни і громадянки, та які подальші кроки потрібно здійснити для того, щоб заявлена в Конституції України стаття 24 щодо надання жінкам і чоловікам рівних прав і можливостей була реалізована.