Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Результати навчання учнів сильно залежать від того, ким працюють батьки

Учні, чиї батьки є професіоналами, зазвичай мають вищі результати в тестуванні PISA з математики, ніж інші учні; учні, чиї батьки мають прості професії, зазвичай мають нижчі результати PISA, ніж інші учні.

Водночас, залежність результатів учнів у тестуваннях PISA від видів робітїхніх батьків сильно різниться від країни до країни. Наприклад, за середніми результатами тестування PISA з математики, діти прибиральників у Шанхаї (Китай), як правило, мають вищі результати, ніж діти професіоналів у США, тоді якдіти професіоналів у Німеччині мають вищі результати, ніж діти професіоналів у Фінляндії. Цей факт свідчить про те, що дітям працівників фабрик і заводів та дітям юристів і лікарів можуть надаватися однаково високоякісні освітні можливості.

2018 року Україна вперше брала участь в дослідженні якості освіти PISA. Під час основного етапу в тестуваннях взяли участь понад 6 тисяч українських школярів. Тестування складали 15-річні підлітки, які навчались у школах, ліцеях, гімназіях, професійно-технічних закладах, коледжах тощо.

Звіт за результатами проведення PISA-2018 в Україні оприлюднять у грудні 2019 року.

 


Джерело: Новини Полтавщини 10 липня 2019


Тегиправа дитини,   освіта,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.
 

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.
 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.