Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Рада підтримала закон про посилення відповідальності за педофілію

Педофілів в Україні мають карати жорсткіше: Верховна Рада сьогодні ухвалила проект закону про внесення змін до законодавства щодо посилення відповідальності за злочини, вчинені стосовно малолітніх і неповнолітніх осіб, які не досягли статевої зрілості.

Накладные виниры в 100 раз лучше вставной челюсти! И стоят гроши!

Законопроект про посилення відповідальності за педофілію № 6449 у цілому підтримали 247 нардепів.

Документом внесено зміни до ст. 152 Кримінального кодексу України, які передбачають посилення покарання за зґвалтування та розбещення неповнолітніх до 15 років увязнення із примусовою хімічною кастрацією (нова ст. 59−1 ККУ).

Хімічну кастрацію запровадять для осіб, які вчинили особливо тяжкий статевий злочин проти малолітніх і неповнолітніх та мають офіційний діагноз — педофілія.

Хімічна кастрація — це введення в організм тимчасово діючих медичних препаратів, які знижують статевий потяг.

Ініціатором документу є лідер Радикальної партії Олег Ляшко.


Джерело: Ракурс 12 липня 2019


Тегиправа дитини,   педофілія,   насильство щодо дітей,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.