Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Право дітей гратися з однолітками на перерві є фундаментальним, стверджують психологи

Психологи закликають не затримувати дітей в класі, коли почалася перерва. Про це повідомляє британська газета The Independent.

Дослідження, проведене на початку 2019 року, виявило, що за останні 20 років час перерв у британських школах значно скоротився. Наприклад, в 1995 році діти віком від 5 до 7 років мали на 45 хвилин більше часу для відпочинку у школі, ніж їхні ровесники сьогодні. А в розпорядженні учнів віком від 11 до 16 років було на 65 хвилин більше вільного часу, ніж зараз.

Лікарі забили на сполох у зв’язку з “епідемією” дитячого ожиріння і на тлі занепокоєння психічним станом дітей. Сучасні школярі мають більше проблем із вагою та здоров’ям в тому числі через брак вільного часу, вважають психологи. "Переваги гри для дітей, включаючи дітей старшого віку, були добре задокументовані педагогами-психологами, і дуже важливо, щоб цю частину розвитку не відбирали в школярів", - вважає д-р Гевін Морган. Фахівці Британського психологічного товариства також стверджують, що школа не має права обмежувати вільний час дітей на перервах, адже ігри і спілкування з однолітками є невід’ємною частиною шкільного життя і надзвичайно важливі для створення міцних відносин між однокласниками, а також в родинах і громадах.

Психологи закликають вчителів та практикантів не залишати учнів в класі на перерві в якості покарання за невиконане завдання чи погану поведінку і не перешкоджати спілкуванню дітей та підлітків. Примус учнів працювати на перервах є порушенням фундаментальних прав дітей, впевнені вчені.


Джерело: Обозреватель 20 червня 2019


Тегиправа дитини,   психологія,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

Дослідження Громадської Думки з Питань Участі Жінок у Політичних Процесах

Дане дослідження допомагає знайти відповіді на деякі з цих запитань та демонструє, що саме з приводу політичної участі жінок думають громадяни і громадянки, та які подальші кроки потрібно здійснити для того, щоб заявлена в Конституції України стаття 24 щодо надання жінкам і чоловікам рівних прав і можливостей була реалізована.
 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Гендерний Моніторинг Виборів Голів та Рад ОТГ за 2015-2017 рр.

Аналітичний звіт «Гендерний моніторинг виборів голів та рад ОТГ» розкриває кількісний і якісний аналіз гендерного виміру перших виборів до ОТГ, а саме: аналіз кількісного представництва жінок і чоловіків серед кандидатів у сільські, селищні та міські ради ОТГ, тенденції участі жінок у якості кандидаток до рад та голів ОТГ, гендерний склад рад ОТГ та обраних голів ОТГ, інтерв’ю з кандидатками 60 ОТГ на голів та у склад рад ОТГ. Збірник містить висновки та рекомендації щодо посилення ролі й участі жінок у політичному житті.