Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Понад 20 тис. дітей-сиріт в Україні потребують житла

На початок минулого року на обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, перебувало 20 639 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа віком від 16 до 23 років. Про це повідомила прес-служба Міністерства соціальної політики у відповіді на запит кореспондента УНН.

За даними прес-служби міністерства, діти-сироти після закінчення терміну перебування в інтернатах можуть проживати в соціальних гуртожитках для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, але тільки для досягнення ними 23-річного віку, а також у гуртожитках вузів – поки не завершать навчаннях у них, в інших установах і організаціях.

Протягом минулого року за кошти Держбюджету придбали 70 будинків для дитбудинків сімейного типу – там проживає 466 дітей. Також надали 829 квартир – в них наразі живуть 924 дітей-сиріт. За кошти місцевих бюджетів житлом забезпечили 509 дітей-сиріт.

Цього року на забезпечення житлом цієї категорії громадян передбачена субвенція в сумі 717,7 млн грн.

Нагадаємо, протягом 11 місяців 2018 року 1547 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, були всиновлені, ще 4904 отримали опіку в родинах, втім понад 4,5 тисячі зустріли Новий рік в інтернатах.


Джерело: УНН 26 лютого 2019


Тегидіти-сироти,   права дитини,   захист прав дитини,   житло для дітей-сиріт

НАШІ ПРОЕКТИ

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.
 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок