Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Перебування в інтернатах шкодить дітям - експерт

 Тривалі, 80-річні дослідження показують, що перебування в інтернатних установах шкодить дітям.

Про це в інтерв'ю для DT.UA заявив Роджер Сінглтон, консультант фонду Lumos. На його думку, завдання Уповноваженого з прав дітей, політичних сил і громадських організацій — допомогти здійснити перехід від інституціонального утримання до розміщення дітей в сім'ї.

"Це займе час. Але в результаті діти будуть щасливими і задоволеними життям. Про це свідчить досвід Lumos як у Великобританії, так і в країнах Східної Європи, а також в Гаїті, Колумбії", - зазначив сер Сінглтон.

Експерт вважає, що важливу роль відіграють різноманітні освітні і соціальні сервіси та послуги.

"Ми знаємо, що інституції дуже шкодять дітям, особливо маленьким. Тому потрібно рухатися настільки швидко, наскільки це можливо, щоб убезпечити дітей", - сказав співрозмовник.

Детальніше про реформування системи дитячих інтернатів читайте в матеріалі Алли Котляр "Деінституалізація, або Як запалити вогник реформи?" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

 


Джерело: Дзеркало тижня 11 грудня 2017


Тегидіти-сироти,   усиновлення,   права дитини,   інтернати,   захист прав дитини,   сімейні форми фиховання

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.