Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Педіатр пояснила, чому діти хворіють у садочку

Батьки дошкільнят часто стикаються з тим, що коли дитина йде у дитячий садок, вона одразу ж починає багато і часто хворіти.

Однак за словами педіатра Людмили Сулими, це - зовсім не привід панікувати і ставити на відвідуванні установи хрест, пише Clutch.

"Уявіть, що дитина вела досить відокремлений спосіб життя. Тобто кількість вірусів і бактерій, що зустрічалися, у неї була мінімальна, тому що коло спілкування було мінімізованим. З того моменту, як дитина йде у садок, коло її спілкування значно розширюється. Відповідно, кожен малюк , який приходить у дитячий садок, приносить туди своє "коло спілкування", - пояснила лікар.

Педіатр наполягає: організм дитини має сформувати імунологічну пам'ять, яка в подальшому його від вірусів захищатиме.

"Я б сказала, що не водити дитину в садок - це неправильно, адже процес адаптації дуже важливий для кожного малюка. Але якщо він крім того, що хворіє часто, має складні й важкі форми, наприклад, бронхіти, задишка, постійні пневмонії або ларинготрахеїт , тобто постійні захворювання, які дійсно можуть викликати порушення дихання і ще важчі проблеми, тоді, звичайно, краще забрати його з дитячого садка на якийсь час для того, щоб він просто зміцнів", - зазначила Сулима.

Спеціаліст підкреслила - нічого страшного у процесі адаптації немає. А дорослі хворіють рідше саме тому, що свого часу теж його пройшли.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", смерть дитини в київській лікарні нажахала соцмережі.


Джерело: Знай 05 вересня 2017


Тегиправа дитини,   здоров'я дітей,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

Загальні висновки і рекомендації моніторингу дотримання прав дитини в приймальниках-розподільника (2013)

Загальні висновки та рекомендації за підсумками моніторингу дотримання прав дитини в приймальниках-розподільниках для дітей органів внутрішніх справ (2012-2013). Моніторинг був здійснений Коаліцією громадських організацій "Права дитини в Україні" за ініціативи Міністерства внутрішніх справ та підтримки Міжнародного фонду "Відродження" та Міжнародної організації Save the Children
 

Звіт про дотримання прав дитини в Україні "Голоси Дітей"

Цей звіт є результатом роботи експертів Коаліції НУО «Права дитини в Україні» та робочої групи дітей, що зібралися для того, аби дослідити та показати стан дотримання прав дитини в Україні з точки зору самих дітей. Дослідження важливе для розуміння проблем, з якими стикаються діти у повсякденному житті, та дає рекомендації щодо змін, необхідних для кращого забезпечення прав дитини.
 

Методичні рекомендації "Організація роботи з розв`язання проблеми насильства в загальноосвітньому навчальному закладі"

У методичних рекомендаціях описано підхід до подолання насильства через відповідне управління діяльністю загальноосвітнього навчального закладу, спрямоване на попередження насильства. Підхід було опрацьовано у чотирьох пілотних загальноосвітніх навчальних закладах України, співпраця з якими є продовженням багаторічної роботи Жіночого консорціуму України у напрямку попередження насильства над дітьми. Рекомендації стануть в нагоді директорам та директоркам,вчителям та вчителькам, соціальним педагогам та едагогиням, психологам та психологиням, та іншим спеціалістам та спеціалісткам, які працюють з загальноосвітніми навчальними закладами щодо попередження насильства щодо дітей.
 

Буклет:види насильства та його попередження

Буклет для дітей шкільного віку, де описані види насильства та можливості його попередження.