Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

ОБСЄ: з початку року жертвами конфлікту на Донбасі стали 28 дітей

Загальна кількість дітей, що загинули або отримали поранення на Сході України цього року, становить 28 осіб. Про це сьогодні під час брифінгу заявив перший заступник голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ Александр Хуг.

“З часу нашої останньої зустрічі троє дітей загинули і ще двоє дістали поранення”, — сказав Хуг.

Він розповів, що біля Горлівки обірвалось життя 14-річного Кирила, 13-річного Андрія і 12-річного Віталія, а 10-річний Дмитро дістав поранення, і того ж дня у Старомихайлівці дістала поранення 16-річна Анна.

“Враховуючи ці останні жертви, загальна кількість загиблих або поранених цього року дітей становить 28 осіб”, — сказав заступник голови СММ.

Як повідомляв УНН, українська сторона у Мінську наполягає на розслідуванні підриву чотирьох дітей на міні в окупованій Горлівці.

Нагадаємо, 30 вересня у результаті вибуху загинули троє дітей в окупованій Горлівці, ще одна дитина перебуває в лікарні з пораненнями.


Джерело: УНН 12 жовтня 2018


Тегиправа дитини,   Донбас,   захист прав дитини,   війна,

НАШІ ПРОЕКТИ

Гендерний Моніторинг Виборів Голів та Рад ОТГ за 2015-2017 рр.

Аналітичний звіт «Гендерний моніторинг виборів голів та рад ОТГ» розкриває кількісний і якісний аналіз гендерного виміру перших виборів до ОТГ, а саме: аналіз кількісного представництва жінок і чоловіків серед кандидатів у сільські, селищні та міські ради ОТГ, тенденції участі жінок у якості кандидаток до рад та голів ОТГ, гендерний склад рад ОТГ та обраних голів ОТГ, інтерв’ю з кандидатками 60 ОТГ на голів та у склад рад ОТГ. Збірник містить висновки та рекомендації щодо посилення ролі й участі жінок у політичному житті.
 

Дослідження Громадської Думки з Питань Участі Жінок у Політичних Процесах

Дане дослідження допомагає знайти відповіді на деякі з цих запитань та демонструє, що саме з приводу політичної участі жінок думають громадяни і громадянки, та які подальші кроки потрібно здійснити для того, щоб заявлена в Конституції України стаття 24 щодо надання жінкам і чоловікам рівних прав і можливостей була реалізована.
 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок