Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Назвали ідеальний вік для виховання музичних смаків дитини

Британські вчені виявили ідеальний вік для виховання музичних смаків дитини – від 8 до 10 років.

Дослідники з Університету Йорка вивчили дані понад 12 досліджень, загалом вони опитали понад 2 тисячі батьків, пише The Daily Telegraph.

Результати опитування показали, що найкраще діти прислухалися до порад, поки не досягали віку 10 років. А вже після цього віку діти віддаляються від батьків та піддаються впливу однолітків.

Діти старше 10 років позитивно сприймали рекомендації – так вказали лише 10% опитаних.

Дослідники додають, що найчастіше на музичні смаки намагалися вплинути батьки, ніж матері. Але статистика свідчить, що діти більше переймали смаки матерів (38%), ніж смаки батьків (30%).

За словами вчених, знайомство дітей з різними музичними стилями є ключем до виховання у них гарного смаку в майбутньому.


Джерело: 24 канал 21 лютого 2019


Тегиправа дитини,   психологія,   виховання,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.
 

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.
 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.