Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Науковці нагадали про загрозу, пов'язану з дефіцитом сну в дітей

Науковці Ратгерського університету (США) показали, що недостатня тривалість сну в дітей сприяє нездоровим звичкам у харчуванні, ожирінню та сидячому способу життя.

У дослідженні взяли участь понад 177 тисяч дітей у віці від 8 до 17 років. За допомогою електронного анкетування фахівці оцінювали харчові звички, тривалість сну у будні та вихідні дні, ступінь фізичної активності добровольців.

При недостатньому сні діти до 12 років спали менш ніж дев'ять годин на добу, а підлітки старше 12 років – менш ніж вісім годин на добу. Приблизно 40 відсотків усіх опитаних приділяли сну менше часу, ніж рекомендують лікарі.

Результати показали, що недостатня тривалість сну сприяє формуванню таких звичок, як пропуск сніданку, вживання фастфуду та солодощів. Також дефіцит сну сприяє зниженню фізичної активності протягом дня. Всі ці фактори призводять до появи надмірної ваги та розвитку ожиріння.


Джерело: maximum.fm 15 листопада 2018


Тегиправа дитини,   сон,   здоров'я дітей,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.
 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок