Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

На коліна, покидьок! Педагог з Росії жорстко покарала дитину за непатріотизм

На Кубані (Росія) неадекватна викладачка жорстоко принизила п'ятирічну дитину за те, що вона висловилася про нелюбов до Росії та росіян. Інцидент стався 30 квітня у дитячому садку номер 74, передають росЗМІ.

Прояв нелюбові до росіян викликав у педагога лють. Вона поставила хлопчика силою на коліна та почала кричати: "На коліна, покидьок, я сказала! Цілуй землю, яка тебе годує і напуває".

Як стало відомо, жінку, яка піддавала дитину знущанням і приниженням, звуть Емма Мільнер. Вона завідує дошкільним закладом і вважається досвідченим педагогом, яка фігурувала в рейтингу викладачів Краснодарського краю. До речі, дісталося й іншим вихователям, які мовчки спостерігали за подіями.

"Ви - тварини, педагоги! Ви тварі, якщо ви дозволяєте такому бути! Це націоналізм! Де наша моральність? Де наше моральне виховання, якщо дитина говорить вам, що вона ненавидить росіян і Росію?" - гнівно звернулася неадекватна.

Після цього випадку, директор департаменту освіти Краснодара Олексій Некрасов заявив, що в найближчий робочий день жінка буде звільнена. Крім того, дитячий омбудсмен по Краснодарському краю висловила намір провести службове розслідування інциденту.


Джерело: РБК-Україна 03 травня 2019


Тегиправа дитини,   насильство щодо дітей,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

Гендерний Моніторинг Виборів Голів та Рад ОТГ за 2015-2017 рр.

Аналітичний звіт «Гендерний моніторинг виборів голів та рад ОТГ» розкриває кількісний і якісний аналіз гендерного виміру перших виборів до ОТГ, а саме: аналіз кількісного представництва жінок і чоловіків серед кандидатів у сільські, селищні та міські ради ОТГ, тенденції участі жінок у якості кандидаток до рад та голів ОТГ, гендерний склад рад ОТГ та обраних голів ОТГ, інтерв’ю з кандидатками 60 ОТГ на голів та у склад рад ОТГ. Збірник містить висновки та рекомендації щодо посилення ролі й участі жінок у політичному житті.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Дослідження Громадської Думки з Питань Участі Жінок у Політичних Процесах

Дане дослідження допомагає знайти відповіді на деякі з цих запитань та демонструє, що саме з приводу політичної участі жінок думають громадяни і громадянки, та які подальші кроки потрібно здійснити для того, щоб заявлена в Конституції України стаття 24 щодо надання жінкам і чоловікам рівних прав і можливостей була реалізована.