Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Лікар: Названі головні «комп’ютерні хвороби» дітей

Раніше таких діагнозів не існувало зовсім, як зазначає фахівець в області медицини Анатолій Олійник. Однак сучасні технології внесли свої корективи, і їх не можна назвати позитивними.

Названі головні «комп’ютерні хвороби» дітей, з якими стикаються сучасні підлітки, в деякій мірі, не представляють своє життя без гаджетів. Лікар повідомив, що мова йде про «артрозі першого і другого пальців», і такий діагноз ставиться любителям комп’ютерів, постійно нажимающим мишку, чому кінцівки деформуються.

Також є більш серйозні захворювання, і це падіння зору, а в деяких випадках воно стрімкий, адже комп’ютери та телефони можуть впливати на очі внаслідок яскравого світіння, яке тисне на нервову систему. Також діти страждають від психічних розладів, і така хвороба безпосередньо пов’язана з гаджетами, спотворюють психіку.

Насправді, як би не здавалося на перший погляд, дітям дійсно потрібні гаджети, адже вони спрощують взаємодію зі світом. Однак використання комп’ютерів, смартфонів, планшетів та ігрових приставок варто обмежити, адже надмірне вплив яскравого світла на очі може привести до реальних наслідків. Дійсно, багатьом батькам здається, що дитині краще сидіти вдома перед комп’ютером, ніж на вулиці займатися всякою нісенітницею» з однолітками, але насправді такі діти можуть взагалі відсторонитися від суспільства і перестати розвивати здатність спілкуватися з людьми.


Джерело: Голос Одеси 05 липня 2018


Тегиправа дитини,   інтернет,   Інтернет,   здоров'я дітей,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.
 

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.