Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Комітет затвердив склад робочої групи з підготовки законопроекту про повну загальну середню освіту

Комітет з питань освіти, науки та інновацій затвердив план роботи на період другої сесії та склад робочої групи з підготовки проекту Закону “Про повну загальну середню освіту”. Про це УНН повідомляє з посиланням на пресслужбу Верховної Ради України.

Повідомляється, що враховуючи те, що ухвалення Закону “Про повну загальну середню освіту” стосується: значної кількості громадян України та впливатиме на ключові їх інтереси; питань функціонування місцевого самоврядування, прав і інтересів територіальних громад, місцевого та регіонального розвитку; збереження соціально-трудових прав працівників системи освіти, дітей та їх батьків тощо, народні депутати України — члени Комітету одноголосно прийняли рішення:

— схвалити склад робочої групи з підготовки проекту Закону “Про повну загальну середню освіту” (№ 0901).
— вважати, що склад робочої групи може бути доповненим за поданням народних депутатів України — членів Комітету.
— звернутися до відповідних центральних органів державної виконавчої влади з проханням про делегування до складу Робочої групи відповідальних працівників цих органів.

Також, комітет прийняв рішення затвердити план роботи Комітету на період другої сесії дев’ятого скликання на наступному засіданні Комітету.


Джерело: УНН 10 вересня 2019


Тегиправа дитини,   освіта,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

Дослідження Громадської Думки з Питань Участі Жінок у Політичних Процесах

Дане дослідження допомагає знайти відповіді на деякі з цих запитань та демонструє, що саме з приводу політичної участі жінок думають громадяни і громадянки, та які подальші кроки потрібно здійснити для того, щоб заявлена в Конституції України стаття 24 щодо надання жінкам і чоловікам рівних прав і можливостей була реалізована.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Гендерний Моніторинг Виборів Голів та Рад ОТГ за 2015-2017 рр.

Аналітичний звіт «Гендерний моніторинг виборів голів та рад ОТГ» розкриває кількісний і якісний аналіз гендерного виміру перших виборів до ОТГ, а саме: аналіз кількісного представництва жінок і чоловіків серед кандидатів у сільські, селищні та міські ради ОТГ, тенденції участі жінок у якості кандидаток до рад та голів ОТГ, гендерний склад рад ОТГ та обраних голів ОТГ, інтерв’ю з кандидатками 60 ОТГ на голів та у склад рад ОТГ. Збірник містить висновки та рекомендації щодо посилення ролі й участі жінок у політичному житті.