Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Китай проводить кампанію з боротьби з незаконним визначенням статі дитини

З квітня по листопад цього року на всій території Китаю пройде спеціальна кампанія з боротьби з незаконним проведенням діагностики для визначення статі дитини і штучним перериванням вагітності без медичних показань. Про це сказано у проекті, прийнятому спільно Державним комітетом у справах охорони здоров'я та планового дітонародження та іншими відомствами.

Кампанія націлена на розслідування і притягнення до відповідальності медичних структур, установ та їх співробітників, що надають незаконні послуги з визначення статі дитини.

У рамках проекту буде посилено контроль над обладнанням для визначення статі і лікарськими препаратами для переривання вагітності, а також створена база даних нелегальних організацій і осіб, які надають подібні послуги. Список підприємств, які були закриті або втратили ліцензію, будуть опубліковані. Їх право на державні закупівлі та участь у тендерах, а також доступ на ринок будуть обмежені або заборонені, вони будуть позбавлені почесних звань і титулів.

Згідно зі статистичними даними, на початку 12-ї п'ятирічки співвідношення статей новонароджених дітей у Китаї піддалося значним коливанням, у 2014 році даний показник склав 115,88. Головна причина цього явища – незаконне визначення статі дитини і переривання вагітності без медичних показань.
 


Джерело: cri.cn 08 травня 2015


Тегиправа дітей,   Китай,   визначення статі

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.
 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.