Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

ЮНЕСКО стурбована відсівом учнів початкової школи

Більше 32 мільйонів учнів початкової школи в світі не змогли перейти в наступний клас в 2010 році. Близько 31 мільйона молодших школярів припинили навчання без навичок читання і письма.

Згідно з останньою доповіддю ЮНЕСКО з освіти, сьогодні велика кількість дітей залишається на другий рік навчання або покидає школу до закінчення початкової, в кращому випадку, молодшої середньої освіти. Експерти закликають терміново взятися за вирішення цієї гострої проблеми.

У доповіді під назвою «Втрачені можливості: вплив другорічництва і раннього припинення навчання» представлена ​​статистична інформація.

У найбільшому масштабі проблема незавершеної початкової освіти характерна для школярів трьох регіонів. Зокрема, в країнах Африки на південь від Сахари 42% школярів припиняють навчання в ранньому віці. Причому 1 учень з 6 залишає школу, не закінчивши двох початкових класів. У Південно-Західній Азії 33% всіх зареєстрованих учнів припиняють навчання, не досягнувши випускного класу початкової школи. У Латинській Америці та країнах Карибського басейну 17% дітей припиняють навчання, не закінчивши початкової школи.

У таких країнах, як Бурунді і Того, практично кожна дитина, що вперше сіла за шкільну парту, ризикує залишитися в першому класі на другий або навіть третій рік. Автори доповіді вважають, що кожен рік, який дитина проводить в навчальному закладі, не залишаючись на другий рік, може сприяти збільшенню його очікуваних доходів на 10%.


Джерело: Центр новостей ООН 28 листопада 2012


Тегиправа дітей,   ЮНЕСКО,   початкова освіта

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.
 

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.