Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

ЮНІСЕФ: Життя 220 тис. дітей Донбасу під загрозою через мінування територій

Заміновані території на Донбасі загрожують життю 220 тис. дітей, які живуть у безпосередній близькості до територій, наповнених вибухонебезпечними предметами. Про це заявляє дитячий фонд Організації Об’єднаних Націй (ЮНІСЕФ), передає DW.

Представник ЮНІСЕФ в Україні Джованна Барберіс розповіла, що місця, де чотири роки тому спокійно гралися діти, тепер нашпиговані вибухонебезпечними предметами.

За її словами, вибухові речовини є найпоширенішими причинами смерті або травмування дітей. Багато дітей залишаються інвалідами на все життя через детонацію боєприпасів.

За даними статистики ЮНІСЕФ, із початку 2017 року щотижня одна дитина ставала жертвою військових дій на сході України.

Раніше моніторингова місія ООН із прав людини в Україні оприлюднила доповідь про кількість жертв серед мирних жителів на Донбасі. З квітня 2014 року внаслідок бойових дій майже 3 тис. цивільних загинули і близько 7-9 тис. отримали поранення.


Джерело: Ракурс 22 грудня 2017


ТегиЮНІСЕФ,   права дитини,   Донбас,   війна,   захист прав дитини

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Дослідження Громадської Думки з Питань Участі Жінок у Політичних Процесах

Дане дослідження допомагає знайти відповіді на деякі з цих запитань та демонструє, що саме з приводу політичної участі жінок думають громадяни і громадянки, та які подальші кроки потрібно здійснити для того, щоб заявлена в Конституції України стаття 24 щодо надання жінкам і чоловікам рівних прав і можливостей була реалізована.
 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Гендерний Моніторинг Виборів Голів та Рад ОТГ за 2015-2017 рр.

Аналітичний звіт «Гендерний моніторинг виборів голів та рад ОТГ» розкриває кількісний і якісний аналіз гендерного виміру перших виборів до ОТГ, а саме: аналіз кількісного представництва жінок і чоловіків серед кандидатів у сільські, селищні та міські ради ОТГ, тенденції участі жінок у якості кандидаток до рад та голів ОТГ, гендерний склад рад ОТГ та обраних голів ОТГ, інтерв’ю з кандидатками 60 ОТГ на голів та у склад рад ОТГ. Збірник містить висновки та рекомендації щодо посилення ролі й участі жінок у політичному житті.