Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

ЮНІСЕФ: Життя 220 тис. дітей Донбасу під загрозою через мінування територій

Заміновані території на Донбасі загрожують життю 220 тис. дітей, які живуть у безпосередній близькості до територій, наповнених вибухонебезпечними предметами. Про це заявляє дитячий фонд Організації Об’єднаних Націй (ЮНІСЕФ), передає DW.

Представник ЮНІСЕФ в Україні Джованна Барберіс розповіла, що місця, де чотири роки тому спокійно гралися діти, тепер нашпиговані вибухонебезпечними предметами.

За її словами, вибухові речовини є найпоширенішими причинами смерті або травмування дітей. Багато дітей залишаються інвалідами на все життя через детонацію боєприпасів.

За даними статистики ЮНІСЕФ, із початку 2017 року щотижня одна дитина ставала жертвою військових дій на сході України.

Раніше моніторингова місія ООН із прав людини в Україні оприлюднила доповідь про кількість жертв серед мирних жителів на Донбасі. З квітня 2014 року внаслідок бойових дій майже 3 тис. цивільних загинули і близько 7-9 тис. отримали поранення.


Джерело: Ракурс 22 грудня 2017


ТегиЮНІСЕФ,   права дитини,   Донбас,   війна,   захист прав дитини

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.
 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.