Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Які зміни чекають учнів початкових класів в Україні

Екс-очільниця Міністерства освіти і науки України Лілія Гриневич розповіла, як змінилися стандарти оцінювання для випускників другого класу. Які зміни ще очікують молодшу школу – читайте далі.

У першокласників, які навчались за новою програмою, значно більше мотивації та захоплення навчальним процесом. Це означає, що нова школа в Україні запрацювала та залишиться надалі.

Що зміниться для учнів другого класу

До старих стандартів, таких як вміння рахувати чи множити, нова школа додала:

навички спілкування;
вміння працювати у команді;
вміння вирішувати конфлікти;
вміння доводити справу до кінця.
Для таких результатів потрібні інші методики навчання, тому деякі вчителі вже пройшли підвищення кваліфікації. Їм буде надана підтримка у вигляді супервізора, який буде наглядати за їх роботою.

На які зміни варто очікувати третім та четвертим класам
В Україні є 100 експериментальних шкіл і зараз вони пілотують нові стандарти у третьому класі. Дітям та вчителям цієї школи значно складніше, тому що вони не мають підручників і їм щотижня надсилаються нові матеріали. Проте вчителі пілотних шкіл кажуть, що діти цих класів досягають кращих результатів, ніж їх ровесники, які навчаються за старим зразком.

Перший – другий клас – це є перший цикл початкової школи. В другому класі, переважно, немає домашніх завдань. Якщо є, то дослідницькі чи проєктні. Ми рекомендуємо давати домашні завдання з 3 чи 4 класу. Головне, щоб вони були дозовані,
– зауважила Лілія Гриневич.

Також вона розповіла, що якщо дітям дають забагато читати, то втрачається інтерес, внаслідок чого школярі мають гірші результати.


Джерело: 24 канал 06 вересня 2019


Тегиправа дитини,   початкова освіта,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

Дослідження Громадської Думки з Питань Участі Жінок у Політичних Процесах

Дане дослідження допомагає знайти відповіді на деякі з цих запитань та демонструє, що саме з приводу політичної участі жінок думають громадяни і громадянки, та які подальші кроки потрібно здійснити для того, щоб заявлена в Конституції України стаття 24 щодо надання жінкам і чоловікам рівних прав і можливостей була реалізована.
 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Гендерний Моніторинг Виборів Голів та Рад ОТГ за 2015-2017 рр.

Аналітичний звіт «Гендерний моніторинг виборів голів та рад ОТГ» розкриває кількісний і якісний аналіз гендерного виміру перших виборів до ОТГ, а саме: аналіз кількісного представництва жінок і чоловіків серед кандидатів у сільські, селищні та міські ради ОТГ, тенденції участі жінок у якості кандидаток до рад та голів ОТГ, гендерний склад рад ОТГ та обраних голів ОТГ, інтерв’ю з кандидатками 60 ОТГ на голів та у склад рад ОТГ. Збірник містить висновки та рекомендації щодо посилення ролі й участі жінок у політичному житті.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок