Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Як виховати мажора. 20 помилок заможних батьків

За всяку ціну вчіть дитину бути оцінюючою, гордовитою, іронічною, позбавленою співчуття і меркантильною

Як виховати мажора — поради батькам.

1. Діліться з дитиною всіма благами заможного життя, які прийшли до вас шляхом ваших навичок і умінь працювати (або красти — з пісні слів не викинеш, вибачте). Створюйте для них штучні проекти, фонди, компанії. Ніколи не розповідайте їм як ви починали і як вам було важко. Воно їм не треба.

2. Частіше беріть дитину на дорогі й тусовочні заходи, де дитина бачить, як одні люди намагаються догодити іншим.

3. Купуйте дітям дорогі речі і намагайтеся максимально часто вказувати на бренд і вартість речей. Навіть якщо ви обговорюєте це з іншим дорослим, а дитина просто є слухачем.

4. Реалізовуйте всі дитячі потреби в дорогих гаджетах і пристроях, які не по кишені людині з мінімальним і середнім достатком.

5. Давайте дітям поносити свої дорогі речі, як просто так, так і у вигляді винагороди.

6. Намагайтеся виконувати всі заявки дітей на покупку не дуже дорогих речей, але у великому обсязі.

7. Створюйте армію недоїденої їжі. Дозволяйте дитині нескінченно замовляти їжу в ресторані. І якщо їй не подобається те, що вона замовила, нехай замовить нове блюдо.

8. Виховуйте в дитині споживацьке ставлення до всього. Навчайте її багато купувати, багато витрачати, багато істи, багато використовувати, багато викидати.

9. Учіть дитину, що настрій і життя няні або гувернантки нічого не означає в порівнянні з дорогим одягом від Валентино.

10. Звичайно, вчіть своє чадо вибирати собі друзів за статусом, залежно від кількості грошей на рахунках — пояснюючи це тим, що інакше у нього будуть різні інтереси з друзями. І тільки рівень авто, готелів, наркотиків і вин здатний людину зблизити з потенційними друзями.

11. Ніколи не кажіть дитині, що в світі суттєвий брак продовольства і в багатьох країнах світу люди і діти голодують.

12. Не вчіть дитину економно використовувати фінансові ресурси і місце на тарілці. Не вчіть вашу дитину залишати після себе мінімальну кількість відходів.

13. Не робіть так самі і не вчіть дітей. Не доношуйте або перевикористовуйте одяг. Не перешивати сукні, які не перевикористовуйте вовняні шкарпетки на гетри для танців. Тільки купуйте все нове, багато і часто.

14. Нехай діти носять дорогі речі, а потім знають, що ці речі йдуть малозабезпеченим і в дитячий будинок. Не просто друзям і людям.

15. Замовляйте дорогих артистів і блогерів на свята вашим дітям. Нехай ті стараються і фотографуються з усіма. Їм же заплатили.

16. Не вчіть дітей досягати мети без грошей. Наприклад ніколи не вчіть дітей домовлятися.

17. Робіть все, щоб дитина розуміла свою цінність, яка цілком і повністю залежить від сімейних грошей. Це найважливіший пункт.

18. Максимально не обмежуйте дітей від неробства. Нехай сидять в гаджетах, міряють одяг, ходять по салонах і бутіках.

19. Категорично не водіть дітей у справжні музеї. А якщо вже прийшли — навчіть їх робити селфі й тікайте звідти. Там нічого робити. І розповісти ви йому нічого не можете.

20. Ніколи не обговорюйте цінність людини, як такої та її творчість, бажання розвиватися в світі, пізнавати науку, насолоджуватися радістю інших людей. Максимально, за всяку ціну вчіть дитину бути оцінюючою, гордовитою, іронічною, позбавленою співчуття і меркантильною. Нехай вона постійно буде настороженою, не довіряє нікому і ніколи не навчиться отримувати задоволення від дуже простих речей.

Зробіть все, щоб ваша дитина відчувала свою абсолютну марність, знецінюйте її як можете і робіть все, щоб щасливою її робили тільки дорогі речі та послуги. І знайте, якщо ви живете так — ваша дитина обов’язково захоче повторити ваші вчинки, адже навіть якщо ви цього не заслуговуєте — вона вас шалено любить.


Джерело: Новое время 17 липня 2019


Тегиправа дитини,   психологія,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Гендерний Моніторинг Виборів Голів та Рад ОТГ за 2015-2017 рр.

Аналітичний звіт «Гендерний моніторинг виборів голів та рад ОТГ» розкриває кількісний і якісний аналіз гендерного виміру перших виборів до ОТГ, а саме: аналіз кількісного представництва жінок і чоловіків серед кандидатів у сільські, селищні та міські ради ОТГ, тенденції участі жінок у якості кандидаток до рад та голів ОТГ, гендерний склад рад ОТГ та обраних голів ОТГ, інтерв’ю з кандидатками 60 ОТГ на голів та у склад рад ОТГ. Збірник містить висновки та рекомендації щодо посилення ролі й участі жінок у політичному житті.
 

Дослідження Громадської Думки з Питань Участі Жінок у Політичних Процесах

Дане дослідження допомагає знайти відповіді на деякі з цих запитань та демонструє, що саме з приводу політичної участі жінок думають громадяни і громадянки, та які подальші кроки потрібно здійснити для того, щоб заявлена в Конституції України стаття 24 щодо надання жінкам і чоловікам рівних прав і можливостей була реалізована.
 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.